فهرست
موافقت احتمالی اتلتیکو مادرید با تعویض دیگو کاستا و لوکاکو
موافقت احتمالی اتلتیکو مادرید با تعویض دیگو کاستا و لوکاکو

موافقت احتمالی اتلتیکو مادرید با تعویض دیگو کاستا و لوکاکو

آی اسپورت - بر اساس گزارش سایت دیلی استار باشگاه اسپانیایی اتلتیکو مادرید قصد دارد دیگو کاستا مهاجم آماده ی این روز های خود را با روملو لوکاکو ستاره ی 20 ساله ی چلسی تعویض کند. این انتقال به منظور موافقت چلسی برای حضور قرضی تیباو کورتوا به مدت یک سال دیگر در بیسنته کالدرون انجام می شود.

اتلتیکو مادرید و چلسی از مدت ها پیش برسر انتقال دیگو کاستا و ماندن کورتوا مذاکره می کردند اما هنوز به توافق نرسیده اند. در ابتدای این فصل سران تیم مادریدی برای انتقال کورتوا به بیسنته کالدرون تلاش زیادی کردند اما مسئولان چلسی اعلام کردند قصد دارند دروازه بان 9 میلیون پوندی شان را در انتهای فصل جاری به استمفورد بریج بازگردانند.

گفته می شود خوسه موینیو سرمربی چلسی با این انتقال موافق نیست و اجازه نمی دهد دروازه بان بلژیکی 21 ساله ی چلسی به اتلتیکو بپیوندد.

از سوی دیگر کاستا مهاجم متولد برزیلِ اتلتیکو مادرید و تیم ملی اسپانیا که در رقابت های این فصل در 46 مسابقه 35 گل برای قرمز و سفید ها به ثمر رسانده در رادار آبی های لندن قرار گرفته است. ممکن است تعویض کاستا با لوکاکو و در نتیجه ماندن کورتوا در مادرید برای یک سال معامله ای باشد که اتلتیکو مادریدی ها به دنبال آن هستند.

قطعا صحبت های بیشتر پس از برگزاری دیدارهای مرحله ی نیمه نهایی رقابت های لیگ قهرمانان بین سران دو تیم انجام خواهد شد.

     
آی اسپورت
2014-04-21 14:32:18
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر