فهرست
تونی اولیویرا: سه شنبه پایان قصه من و تراکتور خواهد بود/ تراکتور سال بعد هم در آسیا صعود نمی کند!
تونی اولیویرا: سه شنبه پایان قصه من و تراکتور خواهد بود/ تراکتور سال بعد هم در آسیا صعود نمی کند!

تونی اولیویرا: سه شنبه پایان قصه من و تراکتور خواهد بود/ تراکتور سال بعد هم در آسیا صعود نمی کند!

آی اسپورت- تونی اولیویرا در نشست خبری پیش از بازی تیمش با لخویا اظهار داشت: وقتی 26 مارس بازی‌های لیگ قهرمانان را آغاز کردیم، فکر می‌کردم لخویا و العین دو تیمی باشند که از گروه صعود می‌کنند ولی الاتحاد توانست به همراه العین از این گروه به مرحله بعدی راه پیدا کند.

 الاتحاد به کارهای حرفه‌ای عمل کرد و با پیروزی‌های خانگی که کسب کرد صعودش را به دور بعد تضمین کرد و فردا دو تیم حذف شده گروه به مصاف یکدیگر می‌روند. فردا تغییراتی در ترکیب‌مان خواهیم داشت ولی در زمین مسابقه با تمام قدرت حاضر و همانند بازی‌های گذشته با روحیه بازی می‌کنیم.

آیا از ابتدا شانسی برای صعود تراکتورسازی به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا قائل نبودید؟

 لخویا و العین بازیکنان خارجی و با قابلیتی دارند. شما تصور کنید اگر آساموا ژیان،‌ بازیکن العین در تراکتورسازی بود چه تفاوتی ایجاد می‌شد و این تیم چگونه در آسیا بازی می‌کرد.


 تراکتورسازی برای فصل آینده سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را دارد و از این شانس برخوردار است که بازهم در این مسابقات حضور پیدا کند. تراکتورسازی با روحیه و طرز تفکری وارد آسیا شد که نتیجه نگرفت اما بازی‌های آسیایی یک آزمون و امتحان بزرگ است. ما تنها تیمی بودیم که بدون حتی یک بازیکن خارجی در این آزمون بزرگ شرکت کرد و این یک مبارزه ناعادلانه بود.

 فردا سعی می‌کنیم مقابل لخویا بازی خوبی انجام دهیم و از تیم خود دفاع کنیم. برخی بازیکنان ما در بازی فردا غایب هستند ولی ما با تفکر حرفه‌ای وارد این بازی می‌شویم.

آینده تان در تراکتور؟: در رابطه با سریال من و تراکتورسازی فردا بعد از بازی صحبت می‌کنم اما باید بگویم این سریال فردا (سه‌شنبه)‌ تمام می‌شود. نمی‌توانم برای موفقیت تراکتورسازی به مدیران این باشگاه پیشنهادی بدهم. من ایده‌هایم را به باشگاه گفتم ولی این موضوع مانند این بود که به یک جای خیس آب بریزیم و نتیجه‌ای در بر نداشت.

وضعیت تراکتور در فصل آینده لیگ قهرمانان: تراکتورسازی در سال آینده هم نمی‌تواند به دور بعدی مسابقات صعود کند. تراکتورسازی حتی نمی‌تواند در آسیا نفس بکشد و اگر از گروهش صعود کند باز هم کار سخت‌تری در پیش خواهد داشت. تراکتورسازی در صعود باید مقابل تیم‌های ژاپنی و کره‌ای بازی کند و اینطور نخواهد بود که برای زیارت راهی مکه شود!

     
آی اسپورت
2014-04-21 14:56:18
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر