فهرست
گاف سازمان لیگ/ 4 مهر؛ پرسپولیس در آزادی و وبی
گاف سازمان لیگ/ 4 مهر؛ پرسپولیس در آزادی و وبی

گاف سازمان لیگ/ 4 مهر؛ پرسپولیس در آزادی و وبی

آی اسپورت - در حالی که بازی رفت پرسپولیس و الهلال در مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا در تاریخ 4 مهرماه برگزار خواهد شد، در تقویم سازمان لیگ، تاریخ برگزاری بازی پرسپولیس و صنعت نفت آبادان در هفته هشتم لیگ برتر هم 4 مهرماه اعلام شده است! پیش از این مسئولان سازمان لیگ از احتمال تداخل بازی برگشت پرسپولیس و الهلال با دربی 85 خبر داده و اعلام کرده بودند که در صورت صعود پرسپولیس به نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان، تاریخ برگزاری دربی 85 هم تغییر خواهد کرد. اما به نظر می‌رسد همه حواس مسئولان سازمان لیگ به عدم تداخل دربی با بازی برگشت پرسپولیس و الهلال بوده و کسی نگران تداخل بازی رفت نیمه‌نهایی آسیا با بازی پرسپولیس و صنعت نفت نبوده است! با این اوصاف سازمان لیگ چاره‌ای ندارد جز اینکه بازی پرسپولیس و صنعت نفت را هم مثل دربی 85 در تاریخ دیگری برگزار کند. البته این تنها مشکل سازمان لیگ و باشگاه پرسپولیس نیست و بازی این تیم با نفت در جام حذفی هم جزو بازی‌های عقب افتاده این تیم است که تاریخ جایگزین آن مشخص شده است. ضمن این که دربی 85 هم همزمان با بازی‌های مرحله چهارم جام حذفی برگزار می‌شود و طبیعتا باید بازی‌های استقلال و پرسپولیس (درصورت پیروزی بر نفت) در جام حذفی هم در تاریخ دیگری برگزار شود.

۵ ۱۰  
آی اسپورت
2017-09-13 16:54:00
نظر دهید

۱۰ نظر
پوریا
چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶، ۱۶:۵۹
حالا شما تصور کنین پرسپولیس قهرمان بشه توی آسیا .. اون وقت برنامه جام باشگاه های جهان رو هم باید در نظر بگیرید .. فکر کنم با روند پیش رو مسئولین فدراسیون فوتبال ترجیح میدن پرسپولیس هرچه سریعتر از رقابت ها حذف بشه : ))
مهران
چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶، ۱۷:۱۳
به پرسپولیسیا برا صعودشون به نیمه نهایی آسیا تبریک میگم.
فقط یکنفر مرد و مردونه بیاد بگه چرا پارسال که استقلال با السد یه بازی سنگین که کرد به پنالتی هم کشید استقلال باید سه روز بعد تو دربی بازی میکرد. ولی امسال که دربی سه روز بعد پرسپولیس الهلال بوده دربی رو یک هفته عقب انداختن؟!!!!
واقعا دخالت های کثیف سازمان لیگ و در راسش آقای تاج به نفع پرسپولیس و به ضرر استقلال خجالت آوره
۵ ۶
مصطفی
چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶، ۱۷:۵۷
چرا واسه خودت داستان می بافی؟ استقلال 19 بهمن با السد بازی کرد، و 24 بهمن با پرسپولیس. یه مشت استقلالی متوهم نشستین واسه خودتون داستان میسازید.
بابا به جای اینکه اینقد چت کنید روی پرسپولیس، برید یه فکری به حال مربی محبوبتون بکنید.
حمید
چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶، ۱۸:۰۰
شما حساسیت بازی نیمه نهایی با بازی مقدماتی رو یکی می دونید؟

داشتن کمکتون میکردن شش تایی نشید ولی نفهمیدید
666666
چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶، ۱۸:۰۹
به قول دوستمون مصطفی استقلال 19 بهمن با السد داشت 24 با پرسپولیس و هردو بازی هم در تهران ولی پرسپولیس 25 مهر مقابل الهلال در عمان یا امارات 28 مهر در تهران با استقلال.حالا خودت قضاوت کن من دیگه هیچی نمیگم.
پرسپولیس چی
چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶، ۱۸:۲۵
برای اون دربی استقلال 5 روز زمان داشت. (از 19 تا 24 بهمن ).ضمن اینکه استقلال تو تهران بازی داشت با السد. الان اینا تا بخوان از عمان برسن تهران و 72کمتر از ساعت بعد بازی بذارن نمیشه. کمی تفکر و تعقل لطفا دوست استقلالی توهمی
majid22
چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶، ۱۸:۲۶
دلیل منطقیش اینه که جفت بازی ها تویه آزادی برگزار میشد و دلیل دیگه اینه که بازی استقلال برگشت نداشت و دلیل سوم این دوتا بازیه که هر دوش هم بیرونه ایرانه و شما باید مسافت و زمان پرواز هم در نظر بگیرید.الکی تلاش و موفقیت یک تیم رو به کمک کردن های پشت پرده ربط ندید که اگه میخواستن کمک کنن نورالهی رو مجوز بازیش رو میدادن
مهران
چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶، ۱۹:۲۲
این دوستانی که اومدن جواب نوشتن خیلی دانشمند تشریف دارن
طبق برنامه سازمان لیگ قرار بود دربی 28مهر باشه. الان طبق برنامه جدید پرسپولیس 29مهر با نفت تهران جام حذفی داره 5 آبان دربی!!
چرا دربی رو همون 29 مهر ننداختن؟ ترسیدن اثرات خستگی یا حتی احیانا شکست اون بازی تو دربی اثر بذاره.بالاخره همی چی 50-50 ست الان.
نکته جالبتر اینکه استقلال قبلش هیچ بازی نداره ولی بازی استقلال تو جام حذفی رو انداختن 30 مهر که یک روز کمتر از پرسپولیس استراحت داشته باشه برا دربی.
آقایون مثلا با انصاف و غیر متوهم بینی و بین الله یادتون نیست وقتی ما نیمه نهایی آسیا بودیم همین جناب کاج رییس سازمان لیگ بود حتی حاضر نشد یکروز بازی استقلال ذوب آهن رو جابه جا کنه که استقلال با استراحت کافی بره کره جنوبی برا بازی با اف سی سئول؟ برا بازی بعدیش که با راه آهن بود حاضر نشد یکروز بازی رو به تعویق بندازه. اونوقت الان جناب کاج و نوچه هاش برا پرسپولیس روزی که چه عرض کنم هفته ای بازی تعویق میندازن.
واقعا دست و پا زدنتون برا تبرئه فدراسیون کثیف تاج خیلی جالبه.
خدا جای حق نشسته یکروزی جناب کاج تاوان کثافت کاری هاش رو پس میده
پرسپولیس پرسپولیسه!!!
چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶، ۱۷:۱۹
ببخشید عنوان متن هیچ ربطی به متن نداشت!!!

انصافاً اگه این خبر صحت داشته باشه دهن آونایی که باعث و بانی این خواست مردمی شدند. رو بعضیها دیگه گِل میگیرند و به بهانه خیانت به آرمان عزلشون خواهند کرد!!!
۱ ۱
... .... کسی که به هادی نوروزی توهین کنه
پنجشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۶، ۰۱:۱۶
والسلام
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر