فهرست
قاب مشکوک: گل دوم استقلال درست بود؟
قاب مشکوک: گل دوم استقلال درست بود؟

قاب مشکوک: گل دوم استقلال درست بود؟

آی اسپورت- گل دوم استقلال به ذوب آهن در حالتی مشکوک زده شد. گل دوم استقلال به ذوب آهن در دقیقه 50 توسط علی قربانی زده شد. این گل از روی ارسال وریا غفوری از جناح راست بدست آمد. تصاویر تلویزیونی نشان می داد که احتمال اوت شدن توپ قبل از سانتر وریا غفوری وجود داشته است. باید دید تصمیم داوران این دیدار درست بوده یا خیر.
  ۵  
آی اسپورت
2016-09-20 20:14:37
نظر دهید

۵ نظر
-
سه شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۵، ۲۰:۴۹
توپ ازخط ردشد داور کورشد… چرا چون بایدازبحران درمیومدن… این داور رو کسی میشناخت؟؟؟ چندتا بازی پخش مستقیم داوری کرده؟؟؟ چرامنصوریان اینقدر از محوطه فنی بیرون میومد بعضی وقتها هم کمک داوری میکرد؟
-
سه شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۵، ۲۲:۱۸
من پرسپولیسیم ولی واقعا هر دو گلش درست بود.بی انصافی نکنید.البته استقلال واقعا بد بازی میکنه این بازی هم شانس اورد و فکر میکنم امسال میانه جدول بمونه
-
سه شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۵، ۲۳:۵۷
من ابی م خوشحالم با اشتباه داورى از بحران خارج شدیم
مهرداد
چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۵، ۰۹:۰۳
توپو از عقب خسرو بلند کرد واسه وریا. وقتیم ضربه رو زد توپ داخل بود. این یعنی توپ کات رو به پایین ورداشته و از بالا رفته تو اوت و دوباره از پایین اومده داخل. فک نکنم زیدانم بلد باشه همچین کاتی به توپ بده! اگه پاس از کنار فرستاده شده بود ممکن بود در اثر کات بره بیرون و دوباره بیاد تو ولی از پشت که توپ کات بر نمیداره عزیزم. این صحته به خاطر زاویه دوربین این شکلی شده.
مهرداد
چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۵، ۱۲:۱۰
اینو ببینین و یه کم دست از این کاراتون بردارین. نمیدونم شما خودتونو روزنامه نگار می دونین یا نه. اگر میدونین بدونین که روزنامه نگاری آدابی داره.
http://video.varzesh3.com/video/124175
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر