فهرست
اعتراض یحیی: پنالتی استقلال مشکوک بود
اعتراض یحیی: پنالتی استقلال مشکوک بود

اعتراض یحیی: پنالتی استقلال مشکوک بود

یحیی گل محمدی سرمربی ذوب آهن بعد از شکست دو بر یک تیمش برابر استقلال در نشست خبری حاضر شد. او در ابتدای صحبت‌های خود در این کنفرانس گفت: فوتبال خوبی ارائه کردیم و از چهار پنج باری که استقلال روی دروازه ماحاضر شد، به دو گل رسیدند. از نوع بازی خودمان کاملا راضی هستم. در نیمه اول می‌شد به گل برسیم. چند موقعیت خوب را از دست دادیم ولی دقت عمل در زدن ضربه نهایی را نداشتیم. روی یک صحنه مشکوک پنالتی به ضرر ما اعلام شد و این دومین بار در دو هفته اخیر است که علیه ما پنالتی اعلام می‌شود و از آن طرف برای برخی تیم‌ها مثل شربت، پنالتی اعلام می‌شود. هفته قبل برابر صبا خیلی راحت خطای روی پهلوان را نگرفتند. خیلی سخت‌گیرانه پنالتی امروز به ضرر ما اعلام شد. این پنالتی کار ما را سخت کرد. تیم ما جوان است و وقتی خیلی راحت علیه ما پنالتی می‌گیرند، جمع کردن تیم سخت می‌شود. تیم ما با اراده خوب بازی کرد و هرچند که در شروع نیمه دوم گل خوردیم ولی باز هم تمرکز خود را حفظ کردیم و حملات دامنه داری داشتیم. متاسفانه در زدن ضربات آخر دقت نداشتیم و حق ما باخت نبود چون سوار بر بازی بودیم. یک امتیز حداقل حق ما بود. نمی‌توانم از کسی ایراد بگیرم و به بازی‌های بعدی امیدواریم.

چرا تیمش نمی‌برد؟ موقعیت گل در بازی خوب ایجاد می‌شود. ما احتیاج به زمان داریم. این تیم از ذوب‌آهن دو سال پیش بهتر است. مشکلاتی در نقل و انتقالات داشتیم و فکر می‌کنم پیش می‌آید که گاهی اوقات به مشکل بخوریم. ما به جوانان‌مان اعتماد داریم.

چرا رجب‌زاده بازی نکرد؟ مظاهری و رجب زاده مصدوم بودند. نبود قاسم حدادی‌فر به تیم ما شوک منفی داد. بازی ما وابسته به حدادی‌فر بود و بد موقعی او را از دست دادیم و باید به نبودنش عادت کنیم.


چرا تیمش آخر بازی به ارسال از جناحین روی آورده بود؟ ارسال از جناحین بهترین راه برای گلزنی است. بهترین حالتی که وقتی عقب هستید و می‌توانید انجام دهید همین است چون حریف عمق را به خوبی می‌بندد.

چرا بنگستون تعویض شد؟ فکر می‌کنم او خسته شده بود و بازیکن جایگزین هم در سرزنی موفق بود و عملکرد خوبی داشت.
  ۲  
آی اسپورت
2016-09-20 20:53:25
نظر دهید
۲ نظر
666444
سه شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۵، ۲۰:۵۷
استقلال با این سطح پایین بازی امیدش به داواراس دیگه،داورممشتی حال داد بهشونخخخخ
-
چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۵، ۱۰:۱۶
نشد یحیی ببازه و هوچی گری نکنه
باخت هم جنبه میخواد که لنگیا ندارن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر