فهرست
واکنش سازمان لیگ به اعتراض کریمی؛ باشگاه‌ها تایید کرده‌بودند
واکنش سازمان لیگ به اعتراض کریمی؛ باشگاه‌ها تایید کرده‌بودند

واکنش سازمان لیگ به اعتراض کریمی؛ باشگاه‌ها تایید کرده‌بودند

آی اسپورت- سازمان لیگ فوتبال ایران به دنبال اعتراض برخی باشگاه ها و افراد به تعطیلی لیگ برتر اطلاعیه ای به شرح زیر صادر کرد:کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران دو تقویم و برنامه پیشنهادی را برای فصل 96-95 که شامل مسابقات لیگ برتر، جام حذفی و برنامه های تیم ملی بود را بهمن ماه سال گذشته برای باشگاه ها ارسال کرد و از 16 باشگاه لیگ برتری خواست که نظرات خود را در رابطه با این برنامه به طور کتبی به سازمان لیگ ارایه کنند. تقویمی که در حال حاضر در مسابقات باشگاهی در حال اجراست همان تقویمی است که قبل از شروع فصل به تایید کلیه باشگاه های لیگ برتری رسیده است. اشاره به این نکته ضروری است که بعد از هفته هفتم لیگ برتر مرحله یک سی و دوم جام حذفی برگزار می شود و مسابقات لیگ برتر فقط 9 روز به خاطر روزهای فیفا تعطیل است که در آن همه لیگ های باشگاهی در سراسر دنیا تعطیل هستند.همچنین بعد از هفته دهم نیز مرحله یک شانزدهم جام حذفی برگزار می شود و سپس لیگ برتر باز بخاطر روزهای فیفا 9 روز تعطیل خواهد بود.سازمان لیگ فوتبال ایران در این فصل با تعاملی که بین باشگاه ها و تیم ملی ایجاد کرده تلاش دارد نسبت به فصل گذشته لیگ برتر از تعطیلات کمتری برخوردار باشد و امیدواریم که با همکاری بیشتر باشگاه ها، مربیان، کارشناسان و پیشکسوتان با تیم ملی شاهد حضور دوباره تیم ملی در جام جهانی 2018 روسیه باشیم و تا نقطه عطف دیگری در تاریخ فوتبال این کشور رقم بخورد.

کد خبر: 9401
  ۷  
آی اسپورت
2016-09-20 22:45:37
نظر دهید

۷ نظر
مهرداد خ
سه شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۵، ۲۲:۵۶
این علی کریمی هم داره خودشو نخود هر آشی میکنه. اگه خیلی دلش میسوزه، بجای پست گذاشتن تو اینستا و ...، چندتا کلاس بره بشه مدیر فوتبالی یا مربی!
-
چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۵، ۰۰:۳۰
آقای علی کریمی لطفا زر نزن!
مگه تیم خونه به خونه لیگ برتره که از تعطیلی لیگ ناراحتی؟
تو مگه مدیر یا مربی پرسپولیسی که هی زر میزنی؟
آقای کینه شتری!
شکی نیست که این زر جدیدت هم از روی کینه هست پس بهتره زر نزنی
امیرحسین امیرحسام
چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۵، ۰۰:۵۰
حرف حق زده شماچراناراحتین ؟اگه علی کریمی حرف نزنه پس کی باید حرف بزنه؟
جیم
چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۵، ۰۸:۲۹
علی کریمی کلا مغزش درست کار نمی کنه و کینه شتری داره ... تمام نبوغش تو همون درییبل هاش بود که دیگه سنش رفت بالا بازنشست شد


مرتیکه حتی نرفته ببینه لیگ چند روز تعطیل شده، انتقاد میکنه ... مظهر بلاهت

جاش همون زیر دست اون گامبو رىیس خونه به خونه ست ... علی دایی در موردش درست میگه:
ةکبوتر با کبوتر، باز با باز
کند همجنس با همجنس پرواز
بهزاد
چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۵، ۰۹:۱۴
بابا به تو چه آخه؟ تو سر پیازی ته پیازی مرتیکه ریاکار . خودش رو نیمکت بود کی روش خوب بود . حالا نشسته بیرون چرت و پرت میگه . تو رو تو بابل هم قبول ندارن بعد برا کی روش نسخه میپیچی باند باز؟
-
چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۵، ۱۰:۳۸
علی کریمی اول بگه چند کلاس سواد داره بعد بخواد برای تیم ملی و فدراسیون برنامه بده.
مدیریت و مربی گری فوتبال رو نمیشه از کوچه و پس کوچه و محلات یاد گرفت. کریمی نه مربی گری بلده نه سواد آکادمیک فوتبال داره و نه اصلا سواد معمولی هم نداره. اینا تا سیکل به زور درس خوندن. اونوقت میاد هی زر میزنه واسه یه عده لات و بی سواد هم شده قهرمان و الگو اسطوره.
ماشینچی
پنجشنبه ۱ مهر ۱۳۹۵، ۰۶:۰۱
این اقای کریمی خودش راتافته جدا بافته میداند ب این جه ربطی دارد مدیر مربی خوب فوتبالیست بوده ک باشه برده خورده نوش جانش هر وقت مسولیتی داشت بیادانتقاد کنه .
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر