فهرست
بیانیه جدید کی‌روش؛ اجازه بدهید که به ذهنمان تلنگری بزنیم
بیانیه جدید کی‌روش؛ اجازه بدهید که به ذهنمان تلنگری بزنیم

بیانیه جدید کی‌روش؛ اجازه بدهید که به ذهنمان تلنگری بزنیم

آی اسپورت- سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در واکنش به برخی اظهار نظرها در مورد این تیم متن زیر را منتشر کرد:دوستان عزیز"غیرممکن را ممکن سازیم"
تیم ملی فوتبال در حال حاضر در حال انجام بازیهای "جام جهانی 2018 روسیه است." ما تنها نیمه اول و نیمه دوم این مسابقات را پشت سر گذاشته ایم و در این "جام جهانی" باید هشت نیمه دیگر بازی کنیم. به زودی ما بازی با ازبکستان (نیمه سوم) و کره جنوبی (نیمه چهارم) را خواهیم داشت. بعد از این چهار بازی ما 12 امتیازمان را پشت سر گذاشته ایم.
خواهش می کنم به بنده این اجازه را بدهید که به ذهنمان تلنگری بزنیم و با یادآوری خاطرات گذشته، به یک یادگیری نیز برسیم. تاریخچه تیم ملی به ما می گوید که با در نظر گرفتن اینکه در گذشته بازیکنان، مربیان بسیار خوب و روسای فدراسیون مجربی حضور داشتند ولی در گذشته دو صعود پیاپی به جام جهانی غیرممکن بوده است.
برای اولین بار ایران در سال 1978 به جام جهانی صعود کرد. بعد از آن سال 1998 و 20 سال طول کشید. سپس ایران در جامهای جهانی 2006 و 2014 حضور داشت که هر بار هشت سال فاصله داشت.
کار من، هدف من، ماموریت و آرزوی من این است که غیرممکن را ممکن سازم. اگر شما فکر می کنید که این کار سهل و آسان است، فقط کافی است که از تمام بازیکنان، و مربیان بسیار خوب  و روسای فدراسیون فوتبال که در گذشته در این کار شکست خوردند بپرسید که چرا غیرممکن بود؟
دوستان عزیزاگر ما از تاریخ درس بگیریم، برای تبدیل غیرممکن به ممکن، نمی توانیم اشتباهها یا سوءتفاهم های گذشته را تکرار کنیم.
با تقدیم بهترینها به تک تک شماکارلوس کی روش

کد خبر: 9401
  ۵  
آی اسپورت
2016-09-21 01:44:41
نظر دهید

۵ نظر
حامد
چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۵، ۰۶:۰۷
خیلی غیر مستقیم به کریمی گفته زر نزن خخخخ
محمد
چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۵، ۰۹:۱۳
نیمه سوم! یاد برنامه چرت خیابانی افتادم. یکی به کارلوس بگه نیم یعنی نصف،یک دوم.
-
چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۵، ۱۰:۳۲
اگه افراد کوته فکری مثل علی کریمی که فقط به فکر منافع شخصی و باشگاهی و عقده گشایی خودش هست سنگ اندازی نکنن، حتما به جام جهانی میریم. علی کریمی واقعا با این حرفهاش فقط رید به سابقه و شخصیت خودش. تو مواظب تیم خونه به خونه باش و کارت به تیم ملی و لیگ نباشه مردک
-
چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۵، ۱۳:۴۳
خیلی عجیبه!!این دفعه چرا تو بیانیه اش به کسی فحش نداده؟!!
-
چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۵، ۱۳:۵۴
خیلی ساده، زیبا و دندان شکن! پاسخ خوبی بود ... ایرانی ها همین گونه اند ؛ در مقام نقد و شعار از پیشگامانند و در عمل و تلاش و پشت کار پیدایشان نمی شود ...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر