فهرست
ماجرای نامه جنجالی منتسب به وزارت در مورد دربی 83
ماجرای نامه جنجالی منتسب به وزارت در مورد دربی 83

ماجرای نامه جنجالی منتسب به وزارت در مورد دربی 83

آی اسپورت - مدتی است که برخی اهالی فوتبال که در گذشته مسئولیت هایی داشتند دست به افشاگری ها در مورد برخی دربی ها می زنند و از توصیه ها برای تعیین نتایج صحبت می کنند که البته این ادعاها هرگز به طور قطع تایید یا تکذیب نشده است.حالا نوبت به دربی 83 رسیده، مسابقه ای که پیش بینی می شد با برتری قرمزها خاتمه یابد اما به تساوی انجامید و حالا برخی سعی دارند اینطور بقبولانند که این نتیجه، بیرون از زمین فوتبال رقم خورده است.
به گزارش نامه نیوز، روزنامه خبر ورزشی تیتر روی جلد شماره امروز خود را به این مسئله اختصاص داده و از یک نامه منتسب به وزارت ورزش خبر داده که در آن به پرسپولیسی ها اعلام شده به خاطر شرایط بحرانی استقلال بهتر است هوای این تیم را در دربی داشته باشند! البته روی جلد این روزنامه تاکید شده که این نامه جعلی است و مدیران وزارت نیز کاملا آن را تکذیب و از پیگیری ماجرا خبر داده اند.


کد خبر: 9408
  ۴  
آی اسپورت
2016-09-21 07:12:59
نظر دهید

۴ نظر
برزو
چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۵، ۰۷:۴۳
اون ضربه ای که رحمتی در وقت های تلف شده سیو کرد و ریباندشو اون چاقال اوکراینی تو افساید بود به طور کل و به صورت واضح و مشخص این فرضیه رو باطل میکنه. لنگی ها خیلی خودشونو ادم حساب کردند که از این نامه های جعلی درست میکنند!
-
چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۵، ۰۷:۴۷
وزارت اگر هم بخواد همچین کاری بکنه نامه مکتوب نمیده که گندش در بیاد! اینو هر ابلهی میتونه بفهمه
sia
چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۵، ۰۹:۴۰
تیم پیروزی که تو 6 بازی 4 گل زده اون هم با اون سبک بازیش چطوری میخاست هوای استقلال رو داشته باشه؟!
این ساال های بی شمار در میانه جدول به پایین بودن و در کورس قهرمانی نبودن واقعا تو قوه ی خیال طرفداران و تیم پیروزی تاثیر زیادی گذاشته.
-
چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۵، ۱۳:۴۵
اون مفز نخودی لنگی که همچین ادعایی کرده و این نامه رو پس انداخته باید بگه اخه چطور ممکنه پرسپولیس بخواد مراعات استقلالو بکنه اما توی دقیقه نود بازی اون شوتو بزنن که اگر هر گلری بجز رحمتی بود حتما گل می خورد ،؟؟؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر