فهرست
اینفوگرافیک: بارسا علیه اتلتی؛ اولین نبرد سنگین‌ وزن لا لیگا
اینفوگرافیک: بارسا علیه اتلتی؛ اولین نبرد سنگین‌ وزن لا لیگا

اینفوگرافیک: بارسا علیه اتلتی؛ اولین نبرد سنگین‌ وزن لا لیگا

آی‌اسپورت – اتلتی فصل را با دو تساوی و زدن تنها یک گل در این دو بازی شروع کرد. اما حالا به نظر می‌‌رسد دیگو سیمئونه خط حمله‌یِ تیمش را تنظیم کرده، خط حمله‌ای که در سه بازی اخیرش 10 گل زده است. خط دفاعی اتلتی اما مثل همیشه از همان اولین بازی فصل مستحکم بود. مردان ال چولو این فصل در تمام رقابت‌ها تنها یک گل خورده‌اند و در 12 بازی اخیرشان تنها در یک بازی بیش از یک گل خورده‌اند (شکست 1-2 مقابل لوانته).
 
در نقطه‌یِ مقابل بارساست که در پنج بازی اخیرش تنها دو کلین شیت داشته، عددی که اگر موسا دمبله پنالتیش را در چمپیونز لیگ گل می‌کرد به یک کاهش می‌یافت. انریکه حتی در بازی هفته‌یِ پیش مقابل لگانس دست به تجربه‌ای جدید زد و از سه مدافع استفاده کرد، تصمیمی که نشان از نامطمئن بودن از بهترین ترکیب دفاعیش می‌داد. اما خط حمله‌یِ بارسا هم مثل همیشه مرگبار است: 14 گل در سه بازی اخیر خانگی که 11 تایش توسط ام.اس.ان زده شده.
 
بارسا و اتلتی هر دو فصل را دور از فرم ایدئالشان شروع کردند و حالا با 9 و 8 امتیاز پایین‌تر از رئال مادرید 12 امتیازه که همه‌یِ بازی‌هایش را تا اینجای لیگ برده قرار دارند. اولین نبرد سنگین وزن این فصل لا لیگا برای هر دو تیم فرصتی برای اوج گرفتن و زدن یک ضربه‌یِ کاری به حریف است.
 
 
     
آی اسپورت
2016-09-21 09:52:14
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر