فهرست
اقدام عجیب AFC؛ ژاپنی‌ها ایران – کره را سوت می‌زنند
اقدام عجیب AFC؛ ژاپنی‌ها ایران – کره را سوت می‌زنند

اقدام عجیب AFC؛ ژاپنی‌ها ایران – کره را سوت می‌زنند

آی اسپورت - تیم‌های ملی ایران و کره‌جنوبی از هفته چهارم رقابت‌های مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه یستم مهرماه امسال در ورزشگاه آزادی و از ساعت ۱۸:۱۵ به مصاف یکدیگر خواهند رفت. با اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا قرار است یک تیم داوری از کشور ژاپن قضاوت این دیدار را برعهده داشته باشد. پس از انتخاب ویلیامز به عنوان داور دیدار ایران و ازبکستان، حالا کنفدراسیون فوتبال آسیا یک انتخاب عجیب دیگر داشته و برای قضاوت تیم ملی ایران مقابل یک کشور از شرق آسیا یعنی کره‌جنوبی، یک داور از این منطقه از آسیا را انتخاب کرده است.

کد خبر:9402
  ۴  
آی اسپورت
2016-09-21 10:44:27
نظر دهید
۴ نظر
-
چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۵، ۱۱:۳۹
داور عرب بذاره بده! داور استرالیایی بذاره بده! داور تایلندی و سنگاپوری بذاره باز بده چون تجربه ندارن! پس میخواین داور از کره مریخ بیاره؟!!
اردلان
چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۵، ۱۳:۱۹
خب afc دقیقا چیکار باید بکنه که شما کیروشی ها راضی باشین؟ داور عرب میذاره میگین عربا با ما بدن،داور بنگلادشی میذاره میگین خیلی کوچیکه واسه ما،استرالیایه هم که اونجور،اینم از ژاپنیه! لابد انتظار دارین فغانی رو بذارن واسه ما! به جای این بهانه گیری ها بهتره جناب کیروش به فکر تیمش باشه تا مثل بازی قطر و چین اونطوری بد بازی نکنیم.
-
چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۵، ۱۴:۴۲
واقعا چرا ما توهم توطئه داریم؟!همه میدونن که کره و ژاپن تو فوتبال دشمن هم هستن پس اونا بیشتر از ما حساسن!داور باید از کجا باشه؟!اگه عرب باشه ما اعتراض میکنیم که چرا عرب؟!اسیانه میانه و جنوب شرق باشه مثل بازی با قطر میگیم در سطح این بازی نیست!شرقی باشه میگیم چرا شرقی؟!استرالیایی باشه میگیم سابقه بدی برای ما داره؟!میخواین از کره ماه داور بیارن؟!البته اونم یه چیزی واسش پیدا میکنیم.دلیلشم اینه که ما جهان سومی هستیم و توهم توطئه داریم!!!
-
چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۵، ۱۵:۰۲
منظورتون چیه؟
ژاپن و کره سال ها با هم جنگیده اند و دشمنی شدید دارند
توهم تا کجا؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر