فهرست
اتفاق مهم؛ لیگ برتر ازبکستان هم تعطیل شد
اتفاق مهم؛ لیگ برتر ازبکستان هم تعطیل شد

اتفاق مهم؛ لیگ برتر ازبکستان هم تعطیل شد

آی اسپورت - در حالی که انتقادها به تعطیلی لیگ برتر در ایران به بهانه بازی‌های پیش روی تیم ملی ادامه دارد لیگ برتر ازبکستان هم در دو هفته آتی دنبال نخواهد شد تا تیم ملی این کشور با پیگیری تمرینات منظم خود برای بازی با ایران آماده کند. این در حالی است که تیم ازبکستان از وجود 8 لژیونر هم در ترکیب خود بهره می‌برد.
آخرین دیدارهای لیگ برتر ازبکستان 17 سپتامبر برگزار شده. یعنی 4 روز پیش. بر اساس برنامه اعلامی از سوی فدراسیون فوتبال ازبکستان پیش‌تر قرار بود دو هفته دیگر از بازی‌ها هم دنبال شود اما هم اکنون برگزاری این بازی‌ها به تعویق افتاده و تا برگزاری دیدار ازبکستان – ایران در تاریخ 15 مهر مسابقه ای از لیگ برتر ازبکستان انجام نخواهد شد.

کد خبر:9402
  ۳  
آی اسپورت
2016-09-21 11:21:45
نظر دهید

۳ نظر
-
چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۵، ۱۱:۴۲
آقا به زر زدن های علی کریمی و دوستان که فقط واسه عقده گشایی هست توجه نکنین. اینا جواب نداره و اصلا دنبال جواب منطقی نیستن. دنبال جنجالن.
در ضمن مگه وقتی جام حذفی داره برگزار میشه، میشه گفت چرا لیگ تعطیل شده؟ خوب وقتی جام حذفی داره برگزار میشه پس کسی نمیتونه بگه چرا لیگ تعطیل شده. پس زر نزن آقای کریمی
-
چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۵، ۱۴:۲۵
جناب اقاى على کریمى خیلى علاقمندم نظر و قضاوتتان را بدانم
عزیزجان مقایسه لیگ ایران با اروپا در ابعاد مختلف منطقى است؟ ضمن اینکه به لحاظ زیرساخت ها ، امکانات مالى و سخت افزارى حتى ترتیب دادن بازى هاى تدارکاتى با کشورهاى عربى کوچک حاشیه جنوبى خلیج فارس نیز فاصله نجوماى و نورى داریم ٠٠ انصاف حکم میکنه با لحاظ کردن جمیع جوانب قضاوت نموده و حکم صادر نماییم.
666444
چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۵، ۱۵:۲۰
باهوش جان لیگ ازبکستان لیگ مهمیه؟چقد خنگید آخه،کی روشی پورید دیگه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر