فهرست
کورتوا: شانس چلسی برای رسیدن به فینال بیشتر از اتلتیکو است
کورتوا: شانس چلسی برای رسیدن به فینال بیشتر از اتلتیکو است

کورتوا: شانس چلسی برای رسیدن به فینال بیشتر از اتلتیکو است

آی اسپورت- تیبو کورتوا، دروازه بان اتلتیکو مادرید، در آستانه دیدار تیمش مقابل چلسی در نیمه نهایی لیگ قهرمانان، اعلام کرد که تیم لندنی از شانس بیشتری برای رسیدن به فینال برخوردار است.

شاگردان سیمئونه در حالی فردا شب میزبان چلسی خواهند بود که اتلتیکو آخرین بار در سال 1974 به فینال جام باشگاه های اروپا رسید.

کورتوا که در حقیقت متعلق به باشگاه چلسی است و به طور قرضی برای اتلتیکو بازی می کند، در این دیدار مقابل تیم اصلی اش قرار خواهد گرفت و امیدوار است که مانند سوپرکاپ سال 2012، بتوانند چلسی را شکست بدهند.

او به سایت فیفا گفت:" برای من دیدار مقابل چلسی در نیمه نهایی، مانند دیداری که در سوپرکاپ اروپا انجام داد، ویژه است زیرا اگرچه من اتلتیکویی هستم اما چلسی هم باشگاه من است.

البته بهتر است که خیلی در مورد آن فکر نکنم و مثل همیشه بازی ام را انجام بدهم. زیرا اگر بخواهم فکر کنم که "وای، باید مراقب باشم"، در نهایت بازی ضعیفی ارائه می دهم.

من می خواهم با اتلتیکو به جام های مختلف برسم و در این دو دیدار هوادار اتلتیکو خواهم بود اما در سایر موارد، طرفدار چلسی هم هستم. امیدوارم آنها قهرمان لیگ برتر شوند.

واقعا امیدوارم به فینال برسیم؛ چون خیلی به آن نزدیک شده ایم. چلسی شانس بیشتری دارد اما در مورد بازی با بارسا هم همین طور بود."

     
آی اسپورت
2014-04-21 16:52:22
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر