فهرست
کروس: گواردیولا نسبت به مربی های دیگر متفاوت فکر می کند
کروس: گواردیولا نسبت به مربی های دیگر متفاوت فکر می کند

کروس: گواردیولا نسبت به مربی های دیگر متفاوت فکر می کند

آی اسپورت- تونی کروس هافبک ملی پوش باشگاه بایرن مونیخ با ستایش از سبک کاری پپ گورایولا در بایرن مونیخ او را مربی " با افکاری متفاوت" نسبت به مربیان دیگر دانست.

سرمربی اسپانیایی باشگاه بایرن مونیخ در این فصل موفق شد که قهرمانی زودهنگام بایرن مونیخ را در تاریخ بوندس لیگا بدست آورد و آن ها را به فینال دی اف بی پوکال برساند و در نیمه نهایی لیگ قهرماناننیز برای رسیدن به فینال تلاش کند.

کروس در گفتگویی با سایت یوفا ضمن ستایش از مربی خود گفت:" او نسبت به مربیان دیگر ایده هایی متفاوت دارد. ما بازیکنانی انعطاف پذیر داریم و من از این لذت می برم زیرا این با سبک خودم متناسب است به ما گفته می شود که وقتی توپ را از دست دادیم باید ظرف مدت سه تا پنج ثانیه آن را پس بگیریم این وظیفه ی همه بازیکنان است و شما مجبورید که دوندگی زیادی داشته باشید."

دیوید آلابا مدافع چپ اتریشی بایرن نیز افزایش اعتماد به نفس خود را مدیون حضور گواردیولا می داند و می گوید:" من اعتماد به نفس بیشتری بر روی توپ بدست آورده ام هر آنچه که خواسته ی مربی تیم باشد انجام می دهم من در موقعیت های حمله ای بیشتری در سمت چپ و مرکز زمین حضور دارم."
     
آی اسپورت
2014-04-21 17:12:32
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر