فهرست
شماتیک پرسپولیس مقابل سپاهان: اولین فرصت نوراللهی
شماتیک پرسپولیس مقابل سپاهان: اولین فرصت نوراللهی

شماتیک پرسپولیس مقابل سپاهان: اولین فرصت نوراللهی

آی اسپورت - پرسپولیس امروز برای عقب نیفتادن از تراکتورسازی، باید طلسم 13 ساله اصفهان را بشکند و سپاهان را شکست دهد. برانکو در دربی، بخاطر دو بازیکن مهمش را از دست داد و بدون فرشاد احمدزاده و کمال کامیابی‌نیا باید روبروی سپاهان بایستد.

احمدزاده و کامیابی‌نیا، نقش مهمی در برنامه‌های دفاعی برانکو دارند و نبود آن‌ها شاید آمار گل‌های خورده پرسپولیس را به خطر بیندازد. احمد نوراللهی، در نبود کامیابی‌نیا این فرصت را دارد که در ترکیب اصلی جای او را پر کند.

آخرین باری که پرسپولیس بدون کامیابی‌نیا و با نوراللهی بازی کرد، دربی برگشت فصل پیش بود که سرخپوشان 4-2 پیروز شدند.


ترکیب اصلی پرسپولیس مقابل سپاهان
کد خبر: 9406
  ۲  
آی اسپورت
2016-09-21 15:50:16
نظر دهید

۲ نظر
-
چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۵، ۱۶:۰۶
برانکو در حالى به بهانه اماده نبودن رضاییان رو در ترکیب نمیذاره که رامین تو تیم ملى فیکس و از اماده ترین هاست متاسفانه معلوم میشه برانکو داره لجبازى میکنه و چوب این لجاجت رو پرسپولیس میخوره دیگه همه فهمیدن که بخاطر عدم حضور رضاییان تیم تو فاز هجومى - مشخصاً - از جناح راست کاملاً فلج و تعطیله و ماهینى اساساً تو برنامه هاى هجومى غایبه ضمن اینکه با نبود رضاییان در ترکیب در زدن ضربات ایستگاهى هم تیم مشکل داره و از دیگر تبعات نبود رضاییان عدم تغذیه مناسب و کافى فورواردها و فرصت هاى محدود گلزنى تیم نسبت به قبل است. نهایتاً اقاى برانکو بدانند که هزینه لجاجت با رضاییان را تیم و هواداران پرداخت میکنند و این وضعیت قابل تداوم نیست
سامان 207
چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۵، ۱۶:۳۹
دوستان بازی ایران برابر چین و قطر رو به یادبیارید! عدم آمادگی طارمی چه در اون دو تا بازی و چه بازیهای لیگ اظهر من الشمسه! رضاییان هم که وضعیت بهتری نداشت و احتمالا ندارد. حالا طارمی خوش شانسه که پرسپولیس مهاجم نداره و تو ترکیبه. اما رضاییان باید بدونه با این عدم آمادگی حتی ربیع خواه و محرمی هم بر اون ارجحیت دارن دیگه فرشاد و ماهینی جای خود دارد!!

برانکو رو دوس دارم چون به تمرینات به ویژه تمرینات پیش فصل اهمیت میده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر