فهرست
قربانی: آزادی برای من خوش‌یمن است
قربانی: آزادی برای من خوش‌یمن است

قربانی: آزادی برای من خوش‌یمن است

آی‌اسپورت- علی قربانی پس از دیدار استقلال با ذوب آهن گفت و گویی با سایت رسمی استقلال انجام داد. او درباره این دیدار گفت:«در این دیدار هر دو تیم نمایش خوبی داشتند. استقلال و ذوب آهن در بازی روز سه شنبه موقعیت های زیادی را خلق کردند تا بازی زیبایی شکل بگیرد. هر چند در این بازی دو گل از حریف خود جلو بودیم اما یک گل دریافت کردیم و در دقایق آخر نیز فشار زیادی را تحمل کردیم اما در نهایت برنده از زمین خارج شدیم».

مهاجم استقلال درباره گلزنی در این دیدار گفت:«آزادی برای من ورزشگاه خوش یمنی است زیرا هر دو گل خودم را در این ورزشگاه به ثمر رساندم. از اینکه توانستم زحمات بازیکنان را در آن صحنه تبدیل به گل کنم بسیار خوشحالم زیرا این گل محصول تلاش گروهی بازیکنان بود و من تنها ضربه آخر را زدم. با این وجود هنوز از خودم رضایت 100% ندارم و باید با تمرین بیشتر تبدیل به بازیکنی مفید تر برای استقلال و هواداران بشوم».

وی در پاسخ به این سوال که زوج او با کاوه رضایی را چگونه ارزیابی می کند، گفت:«کاوه رضایی یکی از بهترین بازیکنانی است که در کنار او بازی کردم زیرا او در طول بازی به دیگر بازیکنان کمک زیادی می کند. فوتبالیست مانند کاوه در فوتبال ما کم است زیرا او نکات مثبتی دارد که در کمتر بازیکنی پیدا می شود. من و کاوه رضایی برای موفقیت استقلال تلاش می کنیم و هیچ رقابتی میان ما دو نفر نیست».


کدخبر:9412
     
آی اسپورت
2016-09-21 17:46:57
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر