فهرست
رضایت برانکو از سه بازی سخت: سربلند بیرون آمدیم
رضایت برانکو از سه بازی سخت: سربلند بیرون آمدیم

رضایت برانکو از سه بازی سخت: سربلند بیرون آمدیم

آی اسپورت - کسب 5 امتیاز از سه بازی سخت با تراکتورسازی، استقلال و سپاهان، برانکو را کاملا از شرایط تیمش راضی نگه داشته است. سرمربی پرسپولیس، از بازیکنانش برای نمایش خوب در این سه بازی و شکستن رکورد 13 ساله اصفهان تشکر کرد: «بیشترین تبریک را به بازیکنان خودمان می‌گویم که بالاترین انگیزه را داشتند و با رفتاری قهرمانانه می‌خواستند بازی را ببرند. طبیعی است که بزرگترین جایزه را هم آنها و هم هواداران‌مان کسب کردند. فکر می‌کنم بعد از 13 سال پیروزی را در خانه سپاهان به دست آوردیم و همه می دانند چه رقابتی بین ماست. تبریک می‌گویم به بازیکنانم که خواست و توانشان را در زمین پیاده کردند. سه بازی بسیار سخت داشتیم و سربلند خارج شدیم.»

پرسپولیسی‌ها، فردا درباره حضورشان در جام حذفی تصمیم می‌گیرند: «طبیعی است که وقتی تعطیلات پشت سر هم باشد، برایمان مشکل درست می‌شود چون بهترین روش حفظ کیفیت تیم‌ها، ادامه یافتن لیگ است. البته هنوز مشخص نیست چند ملی پوش ما به کمپ می‌روند اما فعلا موقعیت به این شکل است که بدون ملی پوشان هم بازی خواهیم کرد. باید در جلسه فردا در باشگاه برای بازی کردن در جام حذفی بدون ملی‌پوشان تصمیم نهایی را بگیریم.»

برانکو این بار حاضر نشد با کی‌روش درگیر شود و تفاوت روش کار او با خودش را حاصل اختلاف سلیقه می‌داند: «قبل از این در مورد تعطیلات گفته بودم. من نمی‌خواهم یک عامل برهم زننده برای برنامه ‌های تیم ملی باشم. هر کدام از ما، دید و روش خودمان را داریم. وقتی من سرمربی تیم ملی بودم، حداکثر تعطیلات‌مان 10 تا 15 روز بود اما طبیعی است این تعطیلات پیاپی بر روی عملکرد بازیکنان تاثیر می‌گذارد. با این حال ما بعد از تعطیلات در سه بازی گذشته با اینکه 6 بازیکن در تیم ملی داشتیم و یک روز قبل از بازی با نفت تهران، بازیکنانم برگشتند اما نتایج خوبی گرفتیم. با این حال همه ما در کنار تیم ملی هستیم و تیم ملی می تواند نمایشگر فوتبال خوب لیگ ایران باشد. من ارتباطی با آنها ندارم اما به نیت خیرشان اعتماد دارم و می‌گویم همه ما به فکر بهبود وضعیت فوتبال ایران هستیم؛ هم تیم ملی و هم باشگاه‌ها.»کد خبر: 9406
     
آی اسپورت
2016-09-21 20:03:15
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر