فهرست
نگاهی به جدول گلزنان/ این 5 نفر
نگاهی به جدول گلزنان/ این 5 نفر

نگاهی به جدول گلزنان/ این 5 نفر

آی اسپورت- در پایان هفته هفتم، 5 بازیکن در صدر جدول گلزنان قرار گرفته اند. مردانی که همگی شان 4 گل زده اند و شامل 3 مهاجم، یک هافبک هجومی و یک مدافع راست هستند.
 
مهدی ترابی
ذوب آهن، سیاه جامگان، گسترش فولاد و فولاد تیمهایی بودند که از مهدی ترابی گل خوردند. بازیکنی که پیش از شروع این فصل کلا 3 گل برای سایپا زده بود، حالا در 7 هفته 4 گل زده است.
 
محمد شادکام
بازیکنی که در میان این فهرست از بقیه کم نام و نشان تر است. مهاجم اصلی صنعت نفت است با قد و قامتی نه چندان بلند. او یک گل به سپاهان زده، یک گل به استقلال خوزستان و 2 گل در هفته هفتم به پدیده.
 
حسن بیت سعید
نفت، پیکان و استقلال تیمهایی بودند که دروازه شان توسط بیت سعید باز شد و در این میان او برابر استقلال دو گل زد. البته گل بیت سعید به پیکان باید مردود اعلام می شد که نشد.
 
محمد قاضی
3 هفته پیاپی به پدیده، استقلال خوزستان و صنعت نفت گل زد. برابر پیکان موفق نبود و این هفته برای چهارمین گلش دروازه ماشین سازی را انتخاب کرد.
 
محمد ایران پویان
عجیب ترین حاضر این فهرست که برخلاف بقیه شان، مهاجم نیست. ایران پوریان یک مدافع راست است که 3 گلش از روی نقطه پنالتی بوده برابر ماشین سازی، سیاه جامگان و ذوب آهن. گل دیگر او هم وارد دروازه ماشین سازی شده است.
     
آی اسپورت
2016-09-21 20:36:37
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر