فهرست
اعتراض مدیرفنی استقلال به کی‌روش؛ چرا خسرو دعوت نشد؟
اعتراض مدیرفنی استقلال به کی‌روش؛ چرا خسرو دعوت نشد؟

اعتراض مدیرفنی استقلال به کی‌روش؛ چرا خسرو دعوت نشد؟

آی اسپورت- در لیست جدید کارلوس کی‌روش هم نامی از خسرو حیدری و محسن مسلمان به چشم نمی‌خورد تا اعتراض هواداران دو تیم هم خیلی زود شروع شود. بعد از منتشرشدن لیست جدید تیم ملی، بهتاش فریبا که مدیرفنی استقلال است، به کی‌روش اعترض کرد و خواستار پاسخ‌گویی در مورد دعوت نشدن خسرو حیدری شد. صحبت‌های فریبا را می‌خوانید: «باور نمی کنم که  کی روش خسرو حیدری را دعوت نکرده است. من با اطمینان می گفتم که او به تیم ملی می رود حتی شنیدم که پاسپورت او را گرفته بودند اما نمی دانم چه اتفاقی افتاده که این بازیکن آماده دعوت نشده است. در چند بازی اخیر به خصوص دو بازی آخر برابر پرسپولیس و ذوب آهن خسرو حیدری جزو بهترین بازیکنان ما بود. همه ایران منتظر بودند تا این بازیکن آماده دعوت شود اما این اتفاق نیفتاد. کی روش باید دلیل دعوت نشدن خسرو را اعلام کند. تا جایی که من دیدم و از قول کارشناسان خواندم در دو بازی تیم ملی برابر قطر و چین تیم ما در جناح راست مشکل داشته است و حالا می توانستند با دعوت از خسرو که خیلی آماده است این خلا را پر کنند. باید منتظر بمانیم و ببینیم علت دعوت نشدن او چه بوده است.»

کد خبر: 9401
  ۲  
آی اسپورت
2016-09-21 23:41:33
نظر دهید

۲ نظر
-
چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۵، ۲۳:۵۱
اقاى فریبا بدون اینکه مطلب شخصى تلقى بشه و قصد دفاع یا انتقاد از نفرات دعوت شده باشه سرمربى - بعنوان شخص حقوقى - ( اقاى کیروش و یا هرکس دیگر ) هیچ تکلیفى براى توضیح به جنابعالى براى اشخاص دعوت شده یا نشده ندارند ، جنابعالى مدیر فنى یکى از تیم هاى حاضر در لیگ برتر هستید با کدام منطق چنین جایگاه و حقى براى خویش قائلید؟
-
پنجشنبه ۱ مهر ۱۳۹۵، ۱۰:۴۹
همه شدن مدعی! کیروش باید جواب بده چرا فلانی دعوت نشده؟!!!!
تو چه کاره ای آخه؟ کیرش اگه نتیجه نگیره تیم ملی باید خودش پاسخ گو باشه. در ضمن دوست صمیمی منصوریان هم که هست پس بیخود جو سازی نکنین.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر