فهرست
نکته مهم در صحبتهای برانکو: کوتاه آمدن جلوی کی روش
نکته مهم در صحبتهای برانکو: کوتاه آمدن جلوی کی روش

نکته مهم در صحبتهای برانکو: کوتاه آمدن جلوی کی روش

آی اسپورت - بسیاری از مربیان لیگ برتری به کی‌روش اعتراض کرده‌اند که چرا اردوهای تیم ملی بلند مدت است و به خاطر این اردوها لیگ برای مدت زیادی تعطیل می‌شود. البته این برای اولین بار نیست که چنین اتفاقی رخ می‌دهد و در دوره مربیان قبلی هم چنین اعتراض‌هایی وجود داشته است.این بار اما نکته جالب اینجاست که برانکو سرمربی پرسپولیس به عنوان کسی که قبلا سرمربی تیم ملی ایران هم بوده به این موضوع اعتراض دارد. او بارها اعتراض خود را به این موضوع نشان داده و مصاحبه‌هایی انجام داده است. کی‌روش هم هر بار سعی کرده صحبت‌های برانکو را بی پاسخ نگذارد. اما به نظر می‌رسد این بار برانکو تصمیم گرفته جلوی کی روش کوتاه بیاید و تغییر موضع بدهد. او که قبلا از کی روش بابت اردوهای بلند گلایه کرده بود، روز گذشته پس از مسابقه تیمش با سپاهان حرف‌هایی زد که نشان می‌دهد موضع برانکو در مقابل کی روش عوض شده و جلوی او کوتاه آمده است. 
برانکو دیروز گفت: قبل از این در مورد تعطیلات گفته بودم. من نمی‌خواهم یک عامل برهم زننده برای برنامه ‌های تیم ملی باشم. هر کدام از ما، دید و روش خودمان را داریم. وقتی من سرمربی تیم ملی بودم، حداکثر تعطیلات‌مان 10 تا 15 روز بود اما طبیعی است این تعطیلات پیاپی بر روی عملکرد بازیکنان تاثیر می‌گذارد. با این حال ما بعد از تعطیلات در سه بازی گذشته با اینکه 6 بازیکن در تیم ملی داشتیم و یک روز قبل از بازی با نفت تهران، بازیکنانم برگشتند اما نتایج خوبی گرفتیم. با این حال همه ما در کنار تیم ملی هستیم و تیم ملی می تواند نمایشگر فوتبال خوب لیگ ایران باشد.

منبع: خبرآنلاین
  ۴  
آی اسپورت
2016-09-22 08:41:56
نظر دهید

۴ نظر
یه ایرانی
پنجشنبه ۱ مهر ۱۳۹۵، ۰۸:۵۲
خیلی جالبه ؛ ادب و متانت یک فرد رو ؛ کوتاه آمدن توصیف کردین . خوبه خودتون نوشتین برانکو گفته من درباره تعطیلات حرف زدم . پس این ماییم که یا حرفها رو نشنیدیم یا عادت کردیم خودمون رو بزنیم به کوچه علی چپ و یه سئوال رو هی تکرار کنیم . برانکو یکبار درست و دقیقا حرف زد ؛ کیروش 5 تا بیانیه داد و هر بار که کنفرانس میزاره بازم در موردش حرف میزنه .
اینکه نمیخواد با یه لمپن دهن به دهن بشه وقتی میبینه هیچ یک از ارکان فدراسیون سر جای خودش نیست کوتاه آمدن حساب میشه . خیلی خوب بود که خبرنکاران مملکت ما ( البته بخش بزرگیش ) بجای جوگیر بودن یا پیدا کردن حرفی برای ایجاد هیجان ، بصورت اصولی وظیفه خودشون رو انجام میدادند و یه تحلیل واقعی و درست حسابی از دوران تیم ملی با کیروش میکردن .
لطفا بجای انتخاب تیتر یا مطلب همانند مجلات زد ؛ یه مقداری جدی تر باشید .
امید
پنجشنبه ۱ مهر ۱۳۹۵، ۱۰:۵۴
گذشت بخاطر تیم ملی و نام بزرگ ایران نه بخاطر کیروش
جیم
پنجشنبه ۱ مهر ۱۳۹۵، ۱۶:۲۸
واقعا روزنامه های ایران یا نویسنده های این جور مطالب و انتقادات تا این حد بلاهت دارن یا خودشون رو به بلاهت نسزنن؟
ة
مفهوم برنامه ریزی انقدر گنگ و غریبه؟
ةبرنامه تیم ملی یکسال پیش نوشته شده. و به تایید باشگاه ها رسیده، چرا الان باید با اعتراض بهم بخوره؟
پس انقد میگن برنامه ریزی، برنامه ریزی منظور چیه؟
اگه قرار بر عملکرد بر مبنای حال وارد بر سالک باشه و همینجور دیمی هر موقع حال کنیم موافقت یا مخالفت کنیم، از یکسال قبل برنامه ریزی چی میشه؟
-
پنجشنبه ۱ مهر ۱۳۹۵، ۱۶:۳۶
برانکو یه جنتلمنه نه یه لات
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر