فهرست
بازی نا به هنجار مربی معروف: آقای درصد گیر!
بازی نا به هنجار مربی معروف: آقای درصد گیر!

بازی نا به هنجار مربی معروف: آقای درصد گیر!

آی اسپورت - یکی از مدافعان خارجی که سابقه یک فصل بازی در تیم معروف لیگ برتری را در کارنامه فوتبالی خود دارد، اخیراً فاش کرده در یک فصل حضورش در فوتبال ایران مجبور شد یکصد هزار دلار از قراردادش را به سرمربی خود بدهد.این بازیکن که فکر نمی‌کرد یک روز در فوتبال ایران بازی کند، به گفته خودش به خواسته هموطنش به ایران آمد و به واسطه حضور این مربی در تیم معروف تهرانی نیز یک قرارداد مالی خیلی خوب بست که مجبور شد در سال اول قررادادش مبلغ مذکور را به این مربی بدهد.
بازیکن 29 ساله که در پست دفاع میانی بازی می‌کرد، انتظار داشت بعد از حضور نسبتاً موفش در تیم معروف لیگ برتری قراردادش برای یک فصل دیگر تمدید شود تا حداقل این فصل تمام دریافتی‌هایش برای خودش باشد، اما در کمال تعجب با بی‌توجهی سرمربی معروف خود مواجه شد. جالب‌تر اینکه این سرمربی مدافع دیگری را به ایران آورد و این بار قرارداد مالی خوب برای این بازیکن بست. هر چند این مدافع جدید اصلاً در حد‌واندازه تیم معروف نیست و هواداران این تیم متعجبند چرا این مدافع جایگزین مدافع فصل پیش تیم‌شان شد.سرمربی تیم معروف هیچ وقت توضیح نداد که چرا مدافع مورد علاقه و هوطنش را در تیم خود نگه نداشت و بازیکن بی‌کیفیتی را جایگزین او کرد. او حتی مدافع تازه وارد تیم خود را هم اصلاً بازی نداده تا انتقادی متوجه وی نشود. حتی مسئولان باشگاه معروف هم بابت این تصمیم سرمربی تیم‌شان تعجب کردند، اما چون این مربی جایگاه خاصی در فوتبال ایران پیدا کرده نتوانستند به وی اعتراضی کنند.اینکه مدافع پیشین تیم معروف صحبت‌های مطرح شده را کجا انجام داده است، جریان دارد. یکی از مدافعان خارجی شاغل در لیگ ایران از اینکه بعد از دو فصل حضور موفق در فوتبال کشورمان مورد توجه سرمربی هموطنش در ایران، قرار نمی‌گیرد تعجب می‌کند. از این‌رو با مدافع پیشن تیم معروف تماس گرفته و به از وی سؤال که می‌کند چرا در ایران نماند؟ او هم ماجرا را برای این مدافع هموطن خود تعریف کرده و مدعی می‌شود که سرمربی تیم معروف با وی بازی کثیفی را انجام داد و خوب پولی به جیب زد. وی حتی مدعی شده این مربی فقط به دنبال مدافعان بدون تیم است تا برای آنها تیم پیدا کرده و بعد از اینکه بخش عمده‌ای از قراردادشان را برداشت برای فصل دوم آنها را رد می‌کند!ادعای مدافع خارجی مذکور چندان هم بی‌اساس نیست، چراکه سرمربی معروف این فصل در تیمش سه بازیکن خارجی به همین شکل جذب کرد. حتی گفته می‌شود این مربی در زمان حضورش در یکی از کشورهای همسایه هم این کار را انجام داد و به این خاطر هم عمر مربیگری‌اش در این کشور چندان طولانی نشد و مسئولان آن باشگاه متوجه خیلی چیزها در مورد او شدند.اینکه یک مربی در باشگاه معروف لیگ برتری کشورمان تا این حد قدرت پیدا کرده است و می‌تواند هر بازیکنی با هر کارنامه‌ای را به تیمش بیاورد، واقعاً جای سؤال دارد. تلخ‌تر اینکه قرارداد‌های مالی این دسته از بازیکنان هم بسیار بالاست و به خودی خود نشان می‌دهد که در برخی باشگاه‌های ما چه می‌گذرد.


منبع: روزنامه هفت صبح
  ۴۶  
آی اسپورت
2016-09-22 09:49:51
نظر دهید

۴۶ نظر
-
پنجشنبه ۱ مهر ۱۳۹۵، ۱۰:۰۶
آی اسپورت و هفت صبح لطفا گوه نخورین. چون برانکو بهتون پول نمیده میخواین با داستان سرایی خرابش کنین؟
-
پنجشنبه ۱ مهر ۱۳۹۵، ۱۰:۰۶
آی اسپورت و هفت صبح لطفا گوه نخورین. چون برانکو بهتون پول نمیده میخواین با داستان سرایی خرابش کنین؟
امید
پنجشنبه ۱ مهر ۱۳۹۵، ۱۰:۱۲
برانکو و ماریچ!؟ باورکردنی نیست.
-
پنجشنبه ۱ مهر ۱۳۹۵، ۱۰:۱۳
نویسنده ی کثیف ، مطمئنی نطفه ات پاکه ؟ مطمئنی ذره ای - فقط ذره ای - شرف تو وجودت هست ؟ بیشرف قلم به مزد ، تا دیروز که صحبت از محافظه کار بودن بود و بازیکن تحمیلی ، حالا شد درصد بگیر و بازیکن به تیم تحمیل کن ؟!!! دیروز خیلی سوختی ،؟ بشکه های آ ب یخ دوستت که بود ،میرفتی درصدی از سوختگی هات رو التیام می دادی ،مخصوصا اون ناحیه ی ویژه رو
امیرعلی
پنجشنبه ۱ مهر ۱۳۹۵، ۱۰:۱۹
آی میسوزه دیدین نمیتونین تو زمین حریفش بشین دارین بیرون زمین میزنینس تف به شما ها
علی پرسپولیسی
پنجشنبه ۱ مهر ۱۳۹۵، ۱۰:۳۰
هاهاهاها. وقتی هرکی از ننش قهر میکنه خبرگزاری ورزشی میزنه همین میشه. نصف خبرا رو کپی پیست میکنه بقیشم میشینن موقع سبزی پاک کردن جور میکنن! ادم تهوع میگیره این مطالبو تو این سایتا میخونه. خاله زنکی
66644410
پنجشنبه ۱ مهر ۱۳۹۵، ۱۰:۳۴
کی روشی پورا فعلا بسوزن تا بعد...از ترس علی کریمی همتون تو سوراخ موشید
-
پنجشنبه ۱ مهر ۱۳۹۵، ۱۰:۳۶
بالا برین پائین بیاین خودتون رو بکشید ما تو ایران فقط یه مربی دلال میشناسیم اونم کارلوس کیروش بی هویته. یه موزامبیکی که تبعه پرتغال شده.
آرش
پنجشنبه ۱ مهر ۱۳۹۵، ۱۰:۳۷
این جور خبرها اصلا خوب نیست. باعث میشه که همه شروع کنن به حدس زدن و در این بین ممکنه به بعضیا که هیچوقت از این کثافت کاریها تو مرامشون نبوده تهمت زده بشه، فقط به این دلیل که با فرد مورد نظر تطابق دارن.
-
پنجشنبه ۱ مهر ۱۳۹۵، ۱۰:۳۹
حالا برانکو گیر 100 هزار دلار پوله؟!!
محسن
پنجشنبه ۱ مهر ۱۳۹۵، ۱۰:۴۴
چه مزخرفاتی نوشته این روزنامه هفت صبح
لازم نبود اینهمه تو لفافه حرف بزنه
البته لفافه که نه خیلی هم شفاف گفته منظورش کیه و فقط اسم نبرده که به خیال خودش بار حقوقی نداشته باشه
چه راحت تهمت میزنن به بقیه
اسمان
پنجشنبه ۱ مهر ۱۳۹۵، ۱۰:۵۱
یکبار بگو کیه خودتو راحت کن.
محمد
پنجشنبه ۱ مهر ۱۳۹۵، ۱۰:۵۲
تنها مربی خارجی لیگ برانکو ، و نویسنده فقط اسم نبرده.در مورد صحت یا سقم مسئله من نمی تونم چیزی بگم ولی در مورد این قسمت«یکی از مدافعان خارجی شاغل در لیگ ایران از اینکه بعد از دو فصل حضور موفق در فوتبال کشورمان مورد توجه سرمربی هموطنش در ایران، قرار نمی‌گیرد تعجب می‌کند.». کدوم مدافع خارجی که کروات هم باشه و دو سال تو ایران باشه در حد پرسپولیس،غیر از ایگور پراهیچ.اونم که مدافع خیلی خوبی نیست و چه طور تعجب کرده به پرسپولیس نیومده من هم تعجب میکنم
muco
پنجشنبه ۱ مهر ۱۳۹۵، ۱۰:۵۲
مطلب بسیار کثیفی بود، اگه جراتشو داشتین باید اسم برانکو هم میگفتین دیگه، اسم نمیگین چون خودتونم میدونین چرته
-
پنجشنبه ۱ مهر ۱۳۹۵، ۱۰:۵۳
به فکر قبر و قیامتتون باشین و به کسی تهمت نزنین .... 2 روز دیگه در پیشگاه خداوند باید پاسخگو باشین.
-
پنجشنبه ۱ مهر ۱۳۹۵، ۱۰:۵۵
اصلا هم معلوم نیست یه کیسه کشه که آتیش گرفته این متن رو نوشته. ان شالله خدا خودش جواب تهمت هاتون رو بده
فرزاد
پنجشنبه ۱ مهر ۱۳۹۵، ۱۱:۰۴
چرت و پرت
برزو
پنجشنبه ۱ مهر ۱۳۹۵، ۱۱:۰۶
با فکر کردن به تمام این کدهایی که داده میرسیم به تاپالوویچ!!
محسن
پنجشنبه ۱ مهر ۱۳۹۵، ۱۱:۱۴
این مشخصاتی که شما دادید فقط مربوط به برانکو و ماریچ میشه. بنابراین یا یک توافقی بین مدیران باشگاه و برانکو بوده که بازیکن خارجی و دستیارانش را خودش جذب کنه یا اینکه توافقی نبوده و برانکو و باشگاه هردو باید در مورد خریدهای خارجی شفاف سازی کنند که اینکار را کردند یا احتمال قوی تری اینکه این خبر از اساس دروغ هست و باید با کسایی که چنین دروغ هایی را پخش می کنند و ذهن هواداران فوتبال و پرسپولیس را مشوش می کنند برخورد جدی و قضایی بشه چون واقعاً مجرم هستند.
محمد
پنجشنبه ۱ مهر ۱۳۹۵، ۱۱:۱۷
هیشکی نفهمدید منظور برانکو و ماریچ و گولچ ... خخخخخخخخخخخخخ
-
پنجشنبه ۱ مهر ۱۳۹۵، ۱۱:۲۸
لوکا ماریچ
برانکو
برانکو
پنجشنبه ۱ مهر ۱۳۹۵، ۱۱:۳۶
خجالت بکشید... اگه راس میگید فایل صوتی این مصاحبه از ماریچ رو بزارید
-
پنجشنبه ۱ مهر ۱۳۹۵، ۱۱:۴۲
کیه به نظرتون دوستان؟
-
پنجشنبه ۱ مهر ۱۳۹۵، ۱۱:۵۷
یه خورده به شعور مخاطب احترام بذارید و هر مزخرفی رو نذارید رو سایت
-
پنجشنبه ۱ مهر ۱۳۹۵، ۱۲:۰۱
خالیفسور دلالکوویچ
ع ع ب
پنجشنبه ۱ مهر ۱۳۹۵، ۱۲:۰۵
این حرفها رو لوکا ماریچ درباره برانکو گفته ؟؟؟ اصلا به برانکو نمی خوره این حرفا ولی خوب داستان اوکراینیها و گولچ هم کمی بو داره !! اصلا شاید هم گولچ به همین خاطر از پرسپولیس رفت چون برانکو درصدش رو برنگردونده !! البته تو این فوتبال فاسد همه فاسد می شن چه ایرانی ، چه خارجی بعدم برانکو هر غلطی می خواد بکنه ، فقط پرسپولیس نتیجه بگیره بقیش مهم نیست !! مملکتی که 3000 میلیارد اختلاس میشه و و دکل نفتی گم میشه صد هزار دلار که چیزی نیست !
-
پنجشنبه ۱ مهر ۱۳۹۵، ۱۲:۱۶
برانکو
آرش
پنجشنبه ۱ مهر ۱۳۹۵، ۱۲:۲۱
این مقاله کبی مقاله زیر هستش انگار دوستان خیلی ذوق کردند و برای کوبیدن برانکو و دروغ بستن بهش عجله دارند
یکم خلاقیت بخرج بدید بد نیست

http://www.isport.ir/fa/content/252615/%D8%A2%D9%82%D8%A7%DB%8C-%D8%B3%D8%B1%D9%85%D8%B1%D8%A8%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%AF%D9%88%D9%86-%D8%AA%DB%8C%D9%85-%D8%AF%D8%B1%D8%B5%D8%AF-%D9%85%DB%8C%DA%AF%DB%8C%D8%B1%D8%AF
ساندویچ دلاویچ برانکویچ
پنجشنبه ۱ مهر ۱۳۹۵، ۱۲:۴۹
لوکا ماریچ
علیرضا
پنجشنبه ۱ مهر ۱۳۹۵، ۱۳:۱۳
اصلا" از نوشته ها پیدا نیست منظور برانکو و لوکا ماریچ هستش
-
پنجشنبه ۱ مهر ۱۳۹۵، ۱۳:۱۳
لوکا ماریچ هی میداد ماچی ساندویچهای این غلط کرده
-
پنجشنبه ۱ مهر ۱۳۹۵، ۱۳:۱۳
لوکا ماریچ هی میداد ماچی ساندویچهای این غلط کرده
-
پنجشنبه ۱ مهر ۱۳۹۵، ۱۳:۱۳
لوکا ماریچ هی میداد ماچی ساندویچهای این غلط کرده
آرمان
پنجشنبه ۱ مهر ۱۳۹۵، ۱۳:۲۹
اصلا معلوم نیس منظورتون برانکو ایوانکویچه!!!
ارش
پنجشنبه ۱ مهر ۱۳۹۵، ۱۳:۳۲
قبلا هم این مربی معروف برادر شکلات فروشش رو به برق شیراز انداخته بود
-
پنجشنبه ۱ مهر ۱۳۹۵، ۱۳:۴۳
پروفوسور دلالی!
-
پنجشنبه ۱ مهر ۱۳۹۵، ۱۴:۲۸
بازی کثیفی ضدپرسپولیس و برانکو راه انداختند… خبری که منابعش غیرقابل دسترسی هستند کار کردنش یعنی دروغگویی
پوریا ژافره
پنجشنبه ۱ مهر ۱۳۹۵، ۱۵:۰۳
بازی ناجوانمردانه آقای سرمربی : آقای سرمربی مثلا اخلاق مدار که ادعای شاگردی در مکتب اسطوره مرحوم اخلاق و جوانمردی در فوتبال ایران را نیز دارد . ابتدای فصل به لطف حمایت پرشور هواداران و با هیاهوی بسیار و کری خوانی های محیر العقول سر مربی تیم مشهور تهرانی شد . هزینه های سرسام آوری کرد و گران ترین تیم فصل را بست . اما کوه موش زایید و نتایج باور نکردنی و ضعیف تیمش اورا تا آستانه اخراج برد . اما با حمایت هواداران و رفقای فضای مجازی و رسانه ایش در سمت خود ماندنی شد . او که به تازگی اولین برد را با تیمش دشت کرده منتظر باخت تیم رقیب دیرینه برابر تیم شهرستانی پرافتخار و معروف و رفتن رقیب به حاشیه بود اما با شکست تیم شهرستانی کامش تلخ شد . حالا بازی ناجوانمردانه دیگری را به کمک دوستان رسانه ای و ....پورها و نیز با همکاری مجری پربیننده ترین برنامه فوتبالی تلویزیون شروع کرده . پس از اینکه نوچه های مجازی دفاع وسط تیم شهرستانی را به تبانی متهم کردند . امروز شایعه مسخره دلالی در روزنامه ها و رسانه هایشان جار می زنند . به جناب سرمربی مثلا اخلاق مدار توصیه می کنم دست از رفتارهای ریاکارانه و ناجوانمردانه و کثیف خود بردارد و به تیم خودش رسیدگی کند . در غیر این صورت از رسانه ای که خبرنگار آن هستم برخی از حقایق پشت پرده را افشا خواهم کرد . از جمله در مورد جذب مدافع برزیلی تیمشان و پرداخت مبلغ یک میلیارد و صد میلیون به مدافع سکو نشین و یا دریافت یک چهارم کل قرارداد هافبک دفاعی تازه وارد اهل کرمان و نیز دریافت تمام اطلاعات فنی ملی پوشان تیم رقیب از سرمربی تیم ملی . این آخرین اخطار ماست چون کاسه صبر ما لبریز شده است .
مجید
پنجشنبه ۱ مهر ۱۳۹۵، ۱۶:۵۴
کم آوردید سوت بکشید
وحید
پنجشنبه ۱ مهر ۱۳۹۵، ۱۸:۰۶
مطالبت خیلی کثیف و جانبدارانه است ، اوج بی اخلاقیه
-
پنجشنبه ۱ مهر ۱۳۹۵، ۱۹:۴۰
میدونستم که کیسه کش جماعت رذل هستند ولی نه تا این حد!!!!!!
مدیر مسئول و سردبیر :‌ آرش خوشخو
پنجشنبه ۱ مهر ۱۳۹۵، ۲۱:۳۵
آرش خوشخو را می شناسید؟ بخشی از مصاحبه ایشان را بخوانید...


روزنامه های دیگر از آرزوهایشان می نویسند و کیهان اصل ماجرا و واقعیت را. من به قلم آقای شریعتمداری خیلی علاقه دارم. خیلی موجز، دقیق و خلاصه می نویسد.
انتقاد تند آرش خوشخو از اصغر فرهادی
آرش خوشخو سردبیر روزنامه هفت صبح در یادداشتی به شدت به اصغر فرهادی حمله کرد.
خوشخو در یادداشت خود ، موضع گیری اخیر فرهادی را ژست سیاسی بیهوده ای توصیف کرده و هنرمندانی مثلرفرهادی را افرادی دانسته که بدون رعایت آداب لازم برای موضع گیری سیاسی، بدشان نمی آیدوجهه ای هم در این حوزه کسب کنند.وجهه ای بی درد سر وشیک. این بی درد سر وشیک بودن آن هم در فاجعه ای مثل غزه برایمان آزار دهنده است. تکلیف چنین آدم معلوم الحالی مشخص است!
مهدى
پنجشنبه ۱ مهر ۱۳۹۵، ۲۱:۵۰
ای اسپرت کیسه کش تو زمین حریف نمیشید از این راه شروع کردید
خخخخ تو گفتى مام باور کردیم نویسنده متوهم
بینام
جمعه ۲ مهر ۱۳۹۵، ۱۸:۰۸
ریدید
آبیای ته جدولی بشکه ای بدجــــــــــــــــــــــــــــــــــور به سوزش افتادن :)))))))))
-
جمعه ۲ مهر ۱۳۹۵، ۱۸:۲۸
صدالبته که فارغ از مباحث رنگی و باتوجه به اینکه میتوان حدس زد منظور نویسنده محترم با کدام مربیست باید بگویم که من نزدیک به ده بار این متن رو خوندم و هنوز هم باورش برام سخته کسیکه دربارش حرف زده شده یک مربی خوشنامه ولی از شواهد عجیب و غریبی که این روزها حول این باشگاه رخ میده متاسفانه میشه گفت که پر بیراه هم نیست بوی گند تعفن فساد همه ارکان فوتبال ما رو گرفته و همه رو با خودش درگیر میکنه در واقع فساد یک اصل همیشگیه فقط شکلش فرق داره واقعا متاسفم ولی حتی قهرمانی هم با این حجم از تباهی بی ارزش و بی معناست..
-
شنبه ۳ مهر ۱۳۹۵، ۰۹:۲۷
کلا زمان پروین هم همینطور بود. زمان رویانیان ک دیگه پدیده ای بود برای خودش. الانم برانکو
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر