فهرست

عکس روز:میثاقیان در فصل آبغوره!

آی اسپورت -اکبر آقای گریان آدم را گول می‌ زند، او اما آنقدرها هم آدم رقیق القلب نیستی سرمربی پدیده که می‌ شود صفت بداخلاق را به او الصاق کرد کابوس همکارها و البته شاگردان اش است و احتمالا به خاطر همین سختگیری و دست به زن مشهور اوست که تیم هایش یکی پس از دیگری به لیگ برتر صعود می‌ کنند.

مثاقیان بعد از این نماز شکر با اشک و هق هق سکوت یکساله خود را شکست و با مطبوعات به  گفت‌وگو ‌ نشست، مطبوعاتی که می‌ خواستند بدانند سرمربی فصل بعد این تیم ثروتمند مشهدی کیست؟! در حال حاضر بحث ها بیشتر روی امیر قلعه‌نویی و دراگان اسکوچیچ است. اما اکبرآقا با وجود ظاهر ساده اش که ممکن است گولتان بزند پشت صحنه را دارد، پشت صحنه ای که در بازی سیاه جامگان ـ پیکان خودی نشان داد، زمانی که هزاران مشهدی فریاد می‌ زدند:«پدیده یادت باشه اکبر باید باشه»
این سوال که آیا میثاقیان یک سال دیگر هم در لیگ برتر خواهد بود، سوال مهمی است که البته هیچ کس  جواب دقیقی برای آن ندارد، یکی از دلایلش فضای بسته تیم پدیده است. باشگاهی که هیچ خبرنگاری را به عنوان محرم راز به داخل خود راه نداد تا رازها راز باقی بماند ... شما چه فکر می‌ کنید، پدیده ای که می‌ خواهد آسیایی باشد با میثاقیان پیش خواهد رفت یا اتفاقات جدیدی رخ خواهد داد؟

     
آی اسپورت
2014-04-21 19:11:15
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر