فهرست
6 بازی، 3 مساوی، 3 باخت؛ ذوب‌آهن یحیی را چه شده؟
6 بازی، 3 مساوی، 3 باخت؛ ذوب‌آهن یحیی را چه شده؟

6 بازی، 3 مساوی، 3 باخت؛ ذوب‌آهن یحیی را چه شده؟

آی اسپورت- ذوب‌اهن یحیی در این فصل هم با کمترین تغییرات در تیم فصل قبل خود، راهی لیگ شد تا یحیی گل محمدی بعد از یک فصل ناکامی در لیگ دوباره بختش را بیازماید. با تصمیم یحیی، فقط جری بنگسون، یاسر فیضی و محمد ستاری به تیم اضافه شدند. هرچند بازیکنان ارزشمندی از این تیم جدا شدند اما باز هم نمی‌توان بخش زیادی از علت نتایج عجیب این فصل را در این مورد جست و جو کرد. بعد از اختلاف گل محمدی با مدیرعامل باشگاه، او به طور موقت در هفته‌ی سوم کنار گذاشته شد و دوباره در هفته‌ی چهارم به تیمش برگشت. نکته‌ی جالب عملکرد این فصل ذوب‌آهن به همین تک بازی غیبت یحیی برمی‌گردد. ذوبی‌های در این بازی به تنها برد و تنها کلین‌شیت در این فصل دست پیدا کردند. ذوب‌آهن در هفته‌ی سوم با هدایت مجتبی حسینی موفق شد با 2 گل فولاد خوزستان را در اهواز شکست دهد تا 3 امتیاز کسب شده در این بازی، تنها 3 امتیاز حاصل از برد ذوب‌آهن در این فصل باشد.

ذوب‌آهن به همراه یحیی گل‌محمدی در بقیه 6 بازی‌ها تاکنون به 3 تساوی و 3 شکست دست پیدا کرده و درواقع امتیازاتی که در یک هفته غیبت یحیی کسب شد برابر است با 6 هفته حضور او. آخرین باخت ذوب‌آهن که در هفته‌ی هفتم کسب شد حالا یحیی را به درهای خروجی باشگاه خیلی نزدیک کرده است. به نظر می‌رسد اگر این بار صبر مدیران صبور ذوب‌آهن لبریز شود، شاهد اخراج گل‌محمدی بعد از 3 فصل حضور باشیم. شاید خروج یحیی از ذوب‌آهن فرصتی باشد تا دستیار مستعد و جدانشدنی یحیی سرانجام سکان تیمی را به دست بگیرد.

کد خبر: 9401
  ۱  
آی اسپورت
2016-09-22 21:28:48
نظر دهید

۱ نظر
انسانیت
جمعه ۲ مهر ۱۳۹۵، ۱۳:۲۲
گندم از گندم بروید جوزجو وقتی پارسال ذخیره ها رو تو بازی آخرمقابل استقلال خوزستان قرار داد تا ببازن پرسپولیس قهرمان نشه باید فکرشو میکرد خدا جای حق نشسته
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر