فهرست
شایعه جدی از الدترافورد؛ مویس امشب اخراج می شود
شایعه جدی از الدترافورد؛ مویس امشب اخراج می شود

شایعه جدی از الدترافورد؛ مویس امشب اخراج می شود

آی اسپورت- به گزارش رسانه های بریتانیایی، باشگاه منچستریونایتد قصد دارد دیوید مویس، سرمربی اسکاتلندی شان، را تا ساعاتی دیگر برکنار کنند.

مویس در تابستان گذشته جانشین سرالکس فرگوسن در الدترافورد شد و قراردادی شش ساله با این باشگاه امضا کرد اما کمتر از یک سال بعد از برعهده گرفتن این پست، زمزمه های اخراجش به شدت قوت گرفته است.

منچستریونایتد روز گذشته در گودیسون پارک 2-0 مغلوب اورتون شد تا امیدهایش برای حضور در رقابت های فصل آینده لیگ اروپا هم به شدت کاهش پیدا کند.

هواداران منچستریونایتد از چند هفته قبل انتقادهای شان از مویس را به شدت افزایش دادند و حتی در دیدار مقابل استون ویلا، یک بالن عبارت "آقای اشتباهی- مویس بیرون" را برفراز الدترافورد به نمایش گذاشتند.

گفته می شود بازیکنانی مانند روبین فن پرسی، نمانیا ویدیچ، ریو فردیناند، دنی ولبک و خاویر ارناندز و رایان گیگز نیز از شیوه کاری مویس و کادر فنی او راضی نیستند.

شایعات مختلفی در مورد جانشین مویس شنیده می شود؛ از بازگشت سرالکس فرگوسن تا سپردن هدایت تیم به یکی از ستاره های قدیمی باشگاه.

بعضی از رسانه ها از رایان گیگز به عنوان جدی ترین گزینه جانشینی مویس نام می برند اما تنها باید منتظر ماند و دید که مدیران باشگاه منچستریونایتد چه تصمیمی می گیرند.

     
آی اسپورت
2014-04-21 20:44:24
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر