فهرست
مصاحبه عجیب معینی؛ از پرسپولیس یاد بگیرید!
مصاحبه عجیب معینی؛ از پرسپولیس یاد بگیرید!

مصاحبه عجیب معینی؛ از پرسپولیس یاد بگیرید!

آی اسپورت- مصاحبه‌های متعدد اعضای هیات‌مدیره. بارها و بارها به این موضوع اشاره شده که در هیچ‌کجای دنیا هیچ کس اعضای هیات‌مدیره یک باشگاه را درست و حسابی نمی‌شناسد چه برسد به این که آنها بخواهند هر روز و به هر دلیل و به هر مناسبتی مصاحبه کنند. البته استقلالی‌ها گام جدیدی در این راستا برداشته‌اند و اعضای هیات‌مدیره‌شان نه تنها مصاحبه می‌کند که رئیس آنها یعنی شهاب جهانیان عزل و نصب هم می‌کند. آن هم در حضور مدیرعامل!

اینها را گفتیم تا برسیم به آخرین مصاحبه مسعود معینی عضو هیات مدیره استقلال. گزینه حامی اسکوچیچ در هیات‌مدیره. او بعد از برد استقلال مقابل ذوب‌آهن و پس از اولین برد این تیم در لیگ امسال ترجیح می‌دهد که مصاحبه کند. آن هم نه مصاحبه‌ای خیلی مثبت. مصاحبه‌ای که در آن برتری‌های پرسپولیس را به منصوریان و کادرفنی‌اش یادآوری کند. حرف‌هایی که مطمئنا حاشیه‌هایی درون تیمی را به وجود خواهد آورد و آتش اختلافات را از این تند و تیزتر خواهد کرد. معینی در بخشی از مصاحبه بلندش گفته است:«درست است که ما ذوب آهن را شکست دادیم اما هنوز رضایت کامل از تیم وجود ندارد. البته هنوز فرصت هست. استقلال باید در ادامه با تفکر بازی کند. پرسپولیس در حال حاضر چنین شرایطی دارد. من انتظار دارم استقلال بازی های احساسی را کنار بگذارد. دوندگی زیاد باعث برد نمی شود اما درست فکر کردن و با تفکر بازی کردن در یک تیم بسیار مهم است.»
این مقایسه در بخشی دیگر از حرف‌هایش هم انجام می‌شود:«البته استقلال باید در فاز حمله هم تقویت شود. ما باید با چند بازیکن در حمله شرکت کنیم. ما نباید بیشتر به دنبال ضد حمله باشیم چون این شیوه برای تیمهای ضعیف است.شما نگاه کنید تیمهای پرسپولیس و تراتور اصلا اجازه حمله به حریفان را نمی دهند.»

اگرچه تیم منصوریان با وجود این برد ضعف‌های بسیار زیادی دارد اما مطرح کردن این حرف‌ها آن هم در رسانه‌ها کمکی به حل این مشکلات و ضعف تیم نخواهد کرد. 
کدخبر:9403
  ۲  
آی اسپورت
2016-09-23 15:01:00
نظر دهید
۲ نظر
-
جمعه ۲ مهر ۱۳۹۵، ۱۵:۳۶
ببین برانکو چه کرده که رقیب سنتی هم به تحسین واداشته فقط کیروشی پورها ناراحتن و بس
۲ستاره تو اسیا
جمعه ۲ مهر ۱۳۹۵، ۱۶:۰۰
خب راست میگه دیگه. حالمون از باطی تیم داره بهم میخوره. مگه اینجا نفت یا پاس همدانه؟ اینجا استقلاله بابا. جلو همه تیما میریم تو قوطی!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر