فهرست
پس از درخواست منصوریان/حسینی:با افتخار تمدید می‌کنم
پس از درخواست منصوریان/حسینی:با افتخار تمدید می‌کنم

پس از درخواست منصوریان/حسینی:با افتخار تمدید می‌کنم

آی‌اسپورت- مدافع جوان استقلال توانست اعتماد منصوریان را جلب کند تا جایی که سرمربی آبی‌ها خبر از تمدید قرارداد مدافع جوانش بدهد. مجید حسینی در این رابطه صحبت‌هایی انجام داده که می‌خوانید.

* استقلال شرایط خیلی خوبی دارد.
تیم ما توانست در دیدار با پرسپولیس و ذوب آهن که 2 تیم خوب لیگ هستند، 4 امتیاز کسب کند و با روحیه خوب وارد تعطیلات شود. ما از تعطیلات قبل به خوبی استفاده کردیم و اطمینان دارم در این تعطیلات هم به آمادگی بالاتری می رسیم و با تمام قدرت به مصاف حریفان می رویم. من به موفقیت استقلال اطمینان کامل دارم. من صحبت های آقای منصوریان را خواندم و از لطف و اطمینان ایشان از صمیم قلب تشکر می کنم. من همیشه در تمرینات استقلال با تمام وجود کارم را انجام می دهم و نهایت تلاشم را به کار می گیرم. از اعتماد علی آقا هم بسیار ممنونم و همواره تلاش می کنم جواب این اعتماد را به بهترین شکل ممکن بدهم. هر زمان برای استقلال به میدان برم، با همه وجود این کار را انجام می دهم و خوشحالم که توانسته ام رضایت کادر فنی، همبازیان عزیز و هواداران گران قدر استقلال را فراهم کنم.

* این که در چنین مقطعی از فصل از جانب سرمربی استقلال بحث تمدید قراردادم مطرح می شود، بسیار برایم ارزشمند و افتخاری بالا است.
پوشیدن پیراهن استقلال برایم ارزشمند است و دوست دارم تا پایان فوتبالم برای استقلال بزرگ بازی کنم. پیراهن استقلال بر تن بازیکنان بسیار بزرگی بوده و حالا که من هم عضوی از این مجموعه بزرگ و پرافتخار هستم، ارزش آن را می دانم. تمدید قرارداد برای من بسیار خبر خوبی است و روحیه و انگیزه ام را چندین برابر می کند.کدخبر:9412
     
آی اسپورت
2016-09-23 16:10:46
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر