فهرست
احمد ابراهیمی: گل محمدی گزینه اول ماست
احمد ابراهیمی: گل محمدی گزینه اول ماست

احمد ابراهیمی: گل محمدی گزینه اول ماست

آی‌اسپورت‌ ـ تعطیلات یحیی گل‌محمدی سرمربی نفت ادامه دارد، گل‌محمدی که در دومین تجربه سرمربیگری نتایج خوبی با نفت گرفت و حتی می‌ توانست با نفت به قهرمانی لیگ برتر برسد برای ادامه کار در این تیم ساکت تهرانی ملاحظاتی  دارد. گفته می‌ شود یحیی از انتشار ارقام قرادادها توسط مدیرعامل باشگاه ها چندان راضی نیست و آن را زیر سوال بردن خود عنوان کرده است.

گل‌محمدی که حالا از تیم های مختلف لیگ پیشنهاد سرمربیگری دارد فعلا چندان به نفت فکر  نمی‌ کند تا مذاکرات به جای دلخواه او برسد. نکته مهم در موضوع تمدید قرارداد یحیی با باشگاه نفت مسئله مهم مالی است که به هر حال باشگاه نفت با توجه به همه ملاحظاتش ممکن است رقم قرارداد سال گذشته گل‌محمدی، مبلغ چندانی اضافه نکند و این چیزی است که چندان مورد علاقه گل‌محمدی نیست. احمد ابراهیمی سرپرست باشگاه نفت در این باره به خبرنگار آی‌اسپورت‌ می‌ گوید: آقای علیپور مدیرعامل باشگاه در سفر خارج از کشور هستند و ما به محض بازگشت ایشان در این باره تصمیم خواهیم گرفت.
او در ادامه این حرف هایش می‌ گوید: ما در پلی آف لیگ قهرمانان آسیا حضور داریم و برنده ای آف سی کاپ به دیدارمان می‌ آید و تصورمان بر این است که برنده این بازی خواهیم بود. بنابراین ما حتما باید تیم خود را برای سال آینده تقویت کنیم.
او بدون آنکه اشاره به گزینه نهایی نفتی ها بکند تاکید می‌ کند: در باشگاه نفت فعلا قرار بر حفظ یحیی گل‌محمدی است، مربی ای که آنقدر خوب کار کرده که نفتی ها برای حفظش تلاش کنند.

     
آی اسپورت
2014-04-21 19:58:36
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر