فهرست
اتفاق روز/ ستاره استقلال، پرسپولیسی است
اتفاق روز/ ستاره استقلال، پرسپولیسی است

اتفاق روز/ ستاره استقلال، پرسپولیسی است

آی اسپورت- مجید حسینی را می توان ستاره این روزهای استقلال لقب داد. مدافع جوانی که اولین بار در بازی با ماشین سازی وارد ترکیب اصلی تیمش شد و به قدری خوب کار کرد که هم در دربی بازی کند و هم برابر ذوب آهن. درخشش حسینی به قدری بوده که منصوریان از تلاش باشگاه برای برپایی جلسه ای در این هفته جهت تمدید 4 ساله قرارداد او خبر بدهد.
اما حالا در دنیا مجازی ویدئویی منتشر شده که ستاره استقلال در آن از علاقه اش به پرسپولیس می گوید. این کلیپ مربوط است به حضور دو بازیکن تیم ملی نوجوانان در برنامه 90 بعد از بازیهای جام جهانی. حسینی در این برنامه و در پاسخ سوال عادل فردوسی پور که از علاقه اش می پرسد، جواب می دهد پرسپولیس. البته در همین برنامه، حسینی می گوید امیر قلعه نویی به دنبال جذب 3 بازیکن تیم نوجوانان است تا آنها را به استقلال ببرد چون از نظر او می توانند در لیگ برتر بازی کنند.
حسینی امروز در مصاحبه ای اعلام کرد از تمدید قراردادش با استقلال استقبال می کند و دوست دارد تا آخر عمر در این تیم بماند.
  ۴  
آی اسپورت
2016-09-23 16:57:08
نظر دهید

۴ نظر
-
جمعه ۲ مهر ۱۳۹۵، ۱۷:۳۰
مجید حشینی پرسپولیسی دو اتیشه است
-
جمعه ۲ مهر ۱۳۹۵، ۲۰:۴۶
ای اسپورت بی خیال این اخبار زرد بشو از فرصتی که فناوری اینترنت در اختیارت گذاشته برای بیان مشکلات جدی فوتبال ایران ...تحلیل های فنی به درد به خورد و مقالات قابل بحث استفاده کن و از انتشار این مطالب زرد و مزخرف که فقط دمیدن در شیپور تعصبات کورکورانه و بی معنیست دست بردار لطفا خودتون احترام خودتونو نگه دارید این مطالب بیشتر به درد سایت ترول میخوره نه ای اسپورت
امیر
جمعه ۲ مهر ۱۳۹۵، ۲۳:۱۱
بابا من خودم پرسپولیسیم. ولی ول کنید اینو براش حاشیه درست نکنید. مبارک کیسه که اگه نبود دوباره ۴ تایی میشدید (۳ تا تکل عالی زد تو دربی). نذارید چوب راست گفتنشو بخوره. یا دوست دارین عین بقیه بیاد بگه برام فرقی ندارن. پ ن. پرسپولیسیا بهترین بازیاشونو جلو پرسپولیس میکن ولی استقلالیا برعکس.
حاج اقا
سه شنبه ۶ مهر ۱۳۹۵، ۲۲:۰۱
دمت گرم ای اسپورت که اطلاع رسانی کردی.ازادی مطبوعات یعنی گفتن همه چیز حالا لاقل ورزشی رو بزارین بدونیم بقیه به درک.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر