فهرست
بخش دوم افشاگری وزارت ورزش علیه استقلال/ 4 بازیکن خارجی با یک میلیارد و 400 میلیون  بدهکاری
بخش دوم افشاگری وزارت ورزش علیه استقلال/ 4 بازیکن خارجی با یک میلیارد و 400 میلیون بدهکاری

بخش دوم افشاگری وزارت ورزش علیه استقلال/ 4 بازیکن خارجی با یک میلیارد و 400 میلیون بدهکاری

آی‌اسپورت‌ ـ  وب سایت برنا خبرگزاری نزدیک وزارت ورزش امروز با انتشار اسنادی تازه پرده از پرداخت های استقلال به بازیکنان خارجی اش برداشت. در اسنادی که از حسابرسی مالی بازیکنان به دست آمده، ریز پرداختی به 4 بازیکن این تیم مورد بررسی قرار گرفته است.

طبق اسنادی که امروز توسط این وزارتخانه منتشر شده جی لوید ساموئل هافبک ترینیداد استقلال با مبلغ حدود 500هزار دلار (5/1 میلیارد تومان) گران ترین خرید آبی ها بوده است. ساموئل 314 هزار دلار از قرارداد خود را دریافت کرده و 184 هزار دلار از قراردادش باقی مانده است.
در عین حال گوران لاوره هافبک اهل صربستان که با قراردادی 200هزار دلاری به استقلال پیوسته تنها 40 هزار دلار از این مبلغ را دریافت کرده و منتظر دریافت الباقی 160 هزار دلاری خود هست که این بدهی بالغ بر 500 میلیون تومان خواهد شد. جالب اینکه لاوره در زمانی به دنبال صلح و دریافت تنها 100هزار دلار از مبلغ قراردادش بود اما مدیریت باشگاه استقلال با او به توافق نرسید تا شکایت او از فیفا به جریان نیافتد.

دیگر بازیکن خارجی استقلال آنتونیو کاروالیو با قراردادی 110 هزار دلار برای یک نیم فصل به استقلال پیوسته و 65 هزار دلار طلب از باشگاه دارد، کبه مهاجم آفریقایی که با قرارداد 92 هزار دلاری به استقلال پیوسته نزدیک به 60 هزار دلار از استقلال طلب دارد. جالب این است بدانید جمع این مبالغ نزدیک به 2 میلیارد و 800 میلیون تومان است که بیش از نیمی از آن به بازیکنان خارجی استقلال پرداخت نشده است و همین 4 قلم یک میلیارد و 400 میلیون تومان بار مالی را به استقلال تحمیل خواهد کرد.

علی فتح‌اله‌زاده که امشب به برنامه نود خواهد رفت لابد در مورد این بدهی در آستین دارد.

ریز مبلغ پرداختی استقلال به بازیکنان خارجی
     
آی اسپورت
2014-04-21 20:03:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر