فهرست
کار سخت ویسی: رستگاری با تپل‌های برزیلی
کار سخت ویسی: رستگاری با تپل‌های برزیلی

کار سخت ویسی: رستگاری با تپل‌های برزیلی

آی اسپورت- «خبر آمد که یکی از ستاره های فوتبال ایران در تعطیلات بین دو فصل هشت کیلو چاق شده و به همین دلیل یک گن لاغری به خودش بسته است و با آن تمرین و بازی می کند تا هم لاغر شود و هم این که کیلوهای اضافه اش مشخص نشود.» زمانی بود که چاق بودن یک بازیکن فاکتور بسیار منفی محسوب می‌شد اما ظاهرا اوضاع عوض شده است. ظاهرا این روزها نه تنها چاقی یک بازیکن عیب و ایراد محسوب نمی‌شود بلکه حتی بعضی از مربیان کیلومترها و قاره‌ها را طی می‌کنند تا چند بازیکن چاق را به عنوان تحفه به لیگ برتر بیاورند.
بازیکن خارجی با هر نام و نشان و هر کارنامه‌ای یک هندوانه در بسته است. چه بسا نام‌هایی که در لیگ ایران نتیجه نگیرند و چه بازیکنان گمنامی که در حد لیگ ما درخشیده و نامشان در ذهن هواداران ماندگار شده است. با این حال خصوصیات ظاهری و فیزیکی دیگر هندوانه دربسته نیست. چاقی یک بازیکن و ناآماده بودن و دوربودن او از شرایط مسابقه فقط و فقط نیاز به حواس بینایی دارد. مثل بازیکنان این فصل سپاهان. لی‌اولیویه‌را و هندریکه دروازه‌بان و مهاجم سپاهان که اضافه وزنشان کاملا مشهود است.
توجیه ویسی در ابتدای فصل این بود که آن‌ها مدتی از شرایط مسابقه دور بوده‌اند و این مشکل برطرف خواهد شد اما بازی پرسپولیس در هفته هفتم که هیچ اتفاق مثبتی را نشان نمی‌داد. آیا ویسی با این تپل‌های برزیلی به ریل قهرمانی بازمی‌گردد؟

کدخبر:9403
  ۱  
آی اسپورت
2016-09-23 18:14:16
نظر دهید

۱ نظر
آرش
جمعه ۲ مهر ۱۳۹۵، ۲۰:۴۲
چه عجب بالاخره آی اسبورت از برانکو دل کند و افشا گریهاش رو به سمت تیمهای دیگر هم سوق داد باریکلا باریکلا یه همتی کنید و برای سکو نشین های میلیاردی هم یه استتوس برید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر