فهرست
حمایت گوچی از هم هم‌تیمی: به هیچکس حسودی نمی‌کنم
حمایت گوچی از هم هم‌تیمی: به هیچکس حسودی نمی‌کنم

حمایت گوچی از هم هم‌تیمی: به هیچکس حسودی نمی‌کنم

آی اسپورت - هیرنوین فردا در چارچوب هفته هفتم اردویژه هلند میهمان دن هاخ است. این تیم چند روز قبل در مرحله دوم جام جذفی هلند با نتیجه پرگل پنج بر یک به پیروزی رسید و هنک ورمان، مهاجم 23 ساله ای که از دقیقه 72 به جای قوچان نژاد وارد زمین شده بود دو گل به ثمر رساند، البته رضا قوچان‌نژاد با ابراز خوشحالی از گلزنی نیمکت‌نشین خود اعلام کرد حسادتی نسبت به این قضیه ندارد.

سایت باشگاه هیرنوین هلند با درج این مقدمه کوتاه به نقل از رضا قوچان‌نژاد نوشته است: «به طور مطلق می‌گویم هیچ حسادتی به خاطر گلزنی ورمان ندارم و بازیکن حسودی نیستم. ما راه طولانی در این فصل پیش رو داریم و در بعضی بازی‌ها من گل می‌زنم و گاهی هم ورمان یا بازیکن دیگری این کار را انجام می‌دهند. در شرایط فعلی مهم نیست که چه بازیکنی گل می‌زند. مسئله مهم این است که با احساس خوبی به مصاف تیم دن هاخ می‌رویم.»

ملی‌پوش ایرانی تیم هیرنوین در ادامه با اشاره به بازی هفته هفتم اردویژه هلند گفت: «دن هاخ در خانه با حمایت هوادارانش بازی می‌کند و نبرد سختی پیش رو داریم. این بازی همچنین در زمین چمن مصنوعی برگزار می‌شود که برای تیم دن هاخ  بهتر است، البته این تیم چهارشنبه گذشته در جام حذفی یک بازی 120 دقیقه‌ای را پشت سر گذاشت و زمان زیادی برای بازیابی خود نداشت. به هر حال ما باید این اطمینان را داشته باشیم که همانند دیدارهای قبلی به مصاف دن هاخ می‌رویم و من هم منتظر یک بازی با اعتماد به نفس کامل هستم.»


کد خبر: 9406
     
آی اسپورت
2016-09-23 20:51:53
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر