فهرست
عکس روز: قبل از آخرین بازی جادوگر در یادگار
عکس روز: قبل از آخرین بازی جادوگر در یادگار

عکس روز: قبل از آخرین بازی جادوگر در یادگار

آی‌اسپورت‌ ـ علی کریمی بازیکن مورد علاقه هواداران تراکتورسازی است، این ستاره 34 ساله فردا برای آخرین بار با پیراهن شماره 8 تراکتورسازی در زمین یادگار به میدان خواهد رفت.

کریمی که در تمرینات تراکتورسازی با روحیه و خوشحال حاضر می‌ شد چندان دلخوشی از نحوه اداره باشگاه ندارد اما همانطور که به خودش قول داده این فصل را با کمترین حاشیه به پایان رسانده ...فصلی که حداقل در آن به یک جام رسید و تیمش را آسیایی کرد. کریمی در شرایطی تراکتور را در بازی فردا یاری خواهد کرد که قاعدتا برای بازی تشریفاتی مقابل لخویا هودار چندانی به ورزشگاه نخواهد آمد.

بخصوص که آنها از اتفاقات رخ داده در باشگاه هم دلخورند و چندان شور و حرارتی برای حمایت از تیم ندارند. علی کریمی که در تمام روز گذشته سعی کرد روحیه تیمی را بالا ببرد بی توجه به غرغرهای موجود در تمرین برخورد خوبی با عکاس ها داشت و با آنها حسابی بده و بستان کرد. اما سوال اینجاست که کریمی کاپرفیلد قرارداد خود را با تراکتور تمدید خواهد کرد یا نه؟ او به شدت با تبریز و و مردمش کیف کرده اما دوست دارد آخرین فصل فوتبالش در پرسپولیس باشد. اگرچه حتی حضور در جام‌جهانی نیز ممکن است پایان فوتبال این بازیکن بااستعداد و باشخصیت را رقم بزند.

کریمی این روزها مشغول تمرینات و خود مراقبتی است و در صورت دعوت به تیم‌ملی‌ از بازیکنان حاضر در اردوی آفریقای جنوبی چیزی کم نداشته باشد.

     
آی اسپورت
2014-04-21 20:22:55
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر