فهرست
گزارش روز: بسته پیشنهادی تراکتور به تونی اولیویرا، ببر پول بگیر!
گزارش روز: بسته پیشنهادی تراکتور به تونی اولیویرا، ببر پول بگیر!

گزارش روز: بسته پیشنهادی تراکتور به تونی اولیویرا، ببر پول بگیر!

آی‌اسپورت‌ ـ  باشگاه تراکتورسازی در اقدامی تازه شکل تازه ای عقد قراداد با مربیان لیگ برتر را در دستور کار قرار داده است. طبق آنچه که خبرگزاری تسنیم آن را منتشر کرده باشگاه تراکتور با پیش پرداخت 100هزار دلاری به تونی اولیویرا برای هر برد 5 و 7 هزار دلار (بسته به میزبانی یا میهمانی) در نظر گرفته است.

برد در مسابقات حذفی نیست از 3 تا 7 هزار دلار پاداش خواهد داشت، اما این بردها در مسابقات باشگاهی آسیا به 7 هزار و 10 هزار دلار خواهد رسید و البته برد مقابل حریفان مستقیم تراکتور یعنی استقلال، فولاد، پرسپولیس، نفت  و سپاهان 2 هزار پاداش اضافی دارد. در قرارداد تونی ارقام دیگری هم ذکر شده که مهمترین آنها کشف و معرفی استعدادهای جوان است که 10 هزار دلار مستقیم به او می‌ رسد، پاداش مقام قهرمانی در لیگ هم 100هزار دلار است که البته رقم قابل توجهی است.

طبق این جدول اگر تونی اولیویرا 30 بازی لیگ برتر را با پیروزی پشت سر بگذارد (به عنوان مثال) مبلغ 180 هزار دلار به قراردادش اضافه خواهد شد. اگر اولیویرا فاتح  جام حذفی هم بشود 25 هزار دلار پاداش اضافه خواهد گرفت و پیروزی در 6 بازی جام باشگاه های آسیا 51 هزار دلار سود خالص هم برایش خواهد داشت، تازه این به جز 20هزار دلاری است که از پیروزی مقابل حریفان مستقیم کسب می‌ کند. با این وصف اگر تونی همه بازی های لیگ را ببرد.

 اما اگر او دست به یک کار غیرممکن بزند و همه بازی ها را ببرد چه رخ خواهد داد؟ به جمع اعداد زیر توجه کنید:
516=100 + 180+ 25+ 51+ 10+ 100+30+20
 تونی در صورت فتح الفتوح  ۵۱۶ هزار دلار پول از تراکتور خواهد گرفت.

جمع این مبالغ در صورت کسب همه موفقیت ها بالغ بر 516 هزار دلار می‌ شود و طبیعی است اولیویرا به سختی بتواند نیمی از این مبلغ از پیروزی در این بازی ها به دست بیاورد، پس طبیعی است که بازی لخویا آخرین بازی تونی در تبریز باشد.

     
آی اسپورت
2014-04-21 20:42:06
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر