فهرست
سوژه روز: تغییر سیستم با ضرر میلیاردی!
سوژه روز: تغییر سیستم با ضرر میلیاردی!

سوژه روز: تغییر سیستم با ضرر میلیاردی!

آی اسپورت - حتما این شایعه را شنیده اید که با اضافه شدن پادوانی به استقلال و آماده شدن این مدافع برزیلی، علیرضا منصوریان قصد تغییر سیستم در تیمش را دارد و می خواهد در ادامه لیگ تیمش را با سیستم 2-5-3 به میدان بفرستد. روزنامه هفت صبح در گزارشی به نکته جالبی درباره این موضوع اشاره کرده و نوشته: با تغییر سیستم استقلال، آبی‌ها یک‌ضرر مالی عجیب هم خواهند داشت. پس از امین حاج‌محمدی که با قراردادی به ارزش یک‌میلیارد و 100‌میلیون به سکو‌ها پیچ شده، مگویان یک‌میلیارد و 200‌میلیونی هم قرار است نیمکت‌نشین شود. به این جمع محمدحسین کنعانی‌زادگان را هم اضافه کنید که با قراردادی 900‌ میلیونی از لیست استقلال خارج شده تا دوران مصدومیتش را پشت سر بگذارد.
وریا غفوری با قراردادی به ارزش یک‌ میلیارد و 100‌ میلیون و میثم مجیدی هم با قراردادی به ارزش 700‌ میلیون، دیگر بازیکنانی هستند که در سیستم جدید شانس کمی برای بازی دارند. زکی‌پور و نورافکن هم جوانانی هستند که با قراردادی‌هایی به ارزش 120‌ و 150‌ میلیون، نیمکت‌نشین خواهند شد. شاید نگاهی به همین آمار و ارقام بتوان گفت تمام‌های خرید‌های منصوریان کاملا کارشناسی شده بوده است!کد خبر: 9408
  ۲  
آی اسپورت
2016-09-24 09:07:06
نظر دهید

۲ نظر
-
شنبه ۳ مهر ۱۳۹۵، ۱۱:۴۱
فدای یه تار موی سر کچل علی کچل!!
برزو
شنبه ۳ مهر ۱۳۹۵، ۱۲:۱۵
اخه مگه مگویان و حاج محمدی خریدهای منصوریان بودند!؟ اخه لنگ اسپورت مگه علیمنصور کف دستشو بو کرده بود که کنعانی زادگان مصدوم میشه!؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر