فهرست
دیسلایک: چشم‌‌مان سوخت جادوگر!
دیسلایک: چشم‌‌مان سوخت جادوگر!

دیسلایک: چشم‌‌مان سوخت جادوگر!

آی اسپورت- پذیرفتن سمتِ تشریفاتی مدیر فنی در باشگاه خونه به خونه مازندران، آخرین مشتی نبود که علی کریمی روانه صورت خودش کرد.  جادوگر خوش‌تکنیک فوتبال ایران، برای تکمیل روزهای نه چندان امیدوارکننده‌اش، این بار به پیشنهاد حضور در یک آگهی عجیب اینترنتی پاسخ مثبت داد تا لا به لای مرور خاطراتی از دوران بازی در الاهلی و بایرن‌مونیخ، ناگهان از تاثیر یک شامپو در زندگی‌اش حرف بزند!  او که در دوران بازی، همیشه به خاطر نمایش‌های شورانگیز درون زمین و واکنش‌های صریح بیرون از زمین، ستاره‌ای فضایی و دست‌نیافتی به شمار می‌رفت، حالا تا ارتفاع آگهی‌های بازرگانی اینترنتی پایین آمده تا زمینی‌تر از همیشه باشد.

روی آوردن علی کریمی به فعالیت‌های تجاری و تبلیغاتی در دوران بازنشستگی، شاید به خودی خود اتفاق بدی نباشد اما خیلی‌ها توقع دارند جادوگر فوتبال ایران حساسیت بیشتری به دامنه فعالیت‌هایش نشان بدهد و نام‌اش را به همین سادگی در حراجی‌های مدرن فضای مجازی به بازی نگیرد. علی کریمی در دوران بازی همیشه از دوربین‌ها و رسانه‌ها فراری بود و هر چند سال یک‌بار با یک مصاحبه، همه چیز را در فوتبال به هم می‌ریخت. آن روزها، گرفتن جمله‌ و مصاحبه از کریمی، می‌توانست تجربه‌ای شگفت‌انگیز برای هر رسانه‌ای باشد اما حالا دیگر شکار جادوگر، تبدیل به تجربه‌ای سهل الوصول شده است. او به سبک ستاره‌های بزرگ دنیای فوتبال می‌تواند از نامی که در همه این سال‌ها برای خودش ساخته، برای تبلیغ برندهای مختلف استفاده کند اما صحبت کردن از محتویات شیمیایی یک شامپو و فواید آن برای بدن، در ظاهرِ ساختگی دروغین یک گفتگوی فوتبالی، کریمی را در ردیف بازاریاب‌هایی قرار می‌دهد که به عنوان کارشناس تقلبی در رسانه ملی مورد استفاده قرار می‌گیرند. حتی اگر شامپوی تبلیغاتی آقای جادوگر، محصول خوبی باشد، خودِ کریمی این روزها با مراقبت‌نکردن از تصویری که در فوتبال ایران از او می‌شناسیم، چشم علاقه‌مندان‌اش را می‌سوزاند.

۲۱ ۱۲  
آی اسپورت
2017-01-27 15:34:00
نظر دهید

۱۲ نظر
میثم
جمعه ۸ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۵۷
البته فراموش نکنید که کریستیانو رونالدو هم یک برند شامپو رو تبلیغ میکنه، ولی به هر حال علی کریمی هم در این زمینه کمی بیشتر سختگیری کنه بهتره.
Hsn
جمعه ۸ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۵۹
خیلی متاسف شدم
۳
تيمور
جمعه ۸ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۱۴
اينو كه نميشه با فرهاد مجيدي مقايسه كرد. بعد از اون شكمي كه اورد حالا مونده تا مقايسه ي واقعي فرهاد و ايشون
Poury
شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۵، ۱۰:۴۷
داری جک میگی
فرهاد کیه دیگه
۳
Milanopolis
جمعه ۸ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۲۰
از نظر ايشون بكام و رونالدو و ... هم خيلي اشتباه ميكنن براى كمپانى ها تبليغ ميكنن .
کشاورز
جمعه ۸ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۳۳
چه اشکال داره که تبلیغ کنه و پول دربیاره
بره اختلاس کنه
یا دلال بازیکن بشه
یک استعداد داره بذار ازش استفاده کنه
شما هم اگر استعدادی داری استفاده کن اگه نداری ساکت شو
ياشار تبريزلي
جمعه ۸ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۴۸
هرچند علي كريمي هم شخصيتش هم قيافش شبيه اسبه اما لنگي ها بريد گم شيد كه تو تراختور كبير باشتاني اسطوره اسبتون از فوتبال خداحافظي كرد ها ها ها ها ها
۶ ۱
sia
جمعه ۸ بهمن ۱۳۹۵، ۲۲:۴۷
جهنم اول استرانگولی گتورن
تمام آذریلرین 30ki سنه
۳
arash
جمعه ۸ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۱۷
البته بیزنس دیگش هم خراب کردن تیم ملی به نفع قطر و چین هست
۸
مهدي
جمعه ۸ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۴۰
حالا ايشون از كيروش انتقاد ميكنن،،،عجبببببببب
۷
بی طرف
جمعه ۸ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۲۹
همه شخصیت های معروف در تبلیغات شرکت می کنند حتی کیروش که در اروپا یک مربی اخراجی شناخته می شه ولی در ایران اسطوره خیلی ها حساب می شه چون ال اشپورت قرارداد جداگانه با اون امضا نکرده بود مدام از کیفیت بد لباس می گفت ولی وقتی باهاش قرارداد امضا کردن دیگه هیچ انتقادی نکرد و به خاطر پول دیگه کیفیت لباس براش مهم نبود.
۵ ۱
بابك
جمعه ۸ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۵۸
چي مي گي؟!
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر