فهرست
جلسه ویژه در قطر: اشکان به العربی برمی گردد؟
جلسه ویژه در قطر: اشکان به العربی برمی گردد؟

جلسه ویژه در قطر: اشکان به العربی برمی گردد؟

آی اسپورت - در حالی که مسئولان باشگاه العربی قطر اشکان دژاگه را برای این فصل از رقابتهای لیگ ستارگان قطر کنار گذاشته‌اند و تکلیف او را مشخص نکرده‌اند، ممکن است یک اتفاق ویژه باعث بازگشت اشکان دژآگه شود. به نوشته مهر، «پائولینو» بازیکن برزیلی تیم العربی که رکورددار مصدومیت در این تیم است، مجددا بعد از بازی در هفته دوم لیگ آسیب دیده و بهبودی او دو تا سه ماه زمان نیاز دارد. از این رو احتمال دارد اشکان دژاگه جایگزین این بازیکن برزیلی شود.
روزنامه الوطن قطر در این خصوص نوشت: « ... ممکن است اشکان جایگزین پائولینو شود چرا که در اردوی آلمان همراه تیم بود و یک سال دیگر با العربی قرارداد دارد؛ به این ترتیب هزینه اضافه هم روی دست باشگاه نمی‌گذارد. خیمنز فلسطینی هم بازیکن خارجی چهارم العربی است که از این به بعد می‌تواند برای العربی به میدان برود.» همچنین روزنامه «الرایه» درباره این موضوع نوشت: « به زودی جلسه ای در باشگاه العربی برگزار می شود. این جلسه بسیار سرنوشت ساز خواهد بود زیرا در آن تکلیف بسیاری از مسائل مهم مربوط به باشگاه العربی از جمله مسئله پائولینو و امکان معاوضه وی با یک بازیکن خارجی دیگر مشخص می‌شود. در این جلسه همچنین تکیف اشکان و کنار گذاشتن وی مشخص می شود تا بدین ترتیب مراحل جذب خیمنز کامل شود؛ به ویژه اینکه العربی در دو بازی گذشته از حضور وی در مسابقات محروم بوده و در آینده به شدت به این بازیکن نیازمند است.
کادر فنی العربی امیدوار است مساله اشکان و مراحل جذب خمینز به زودی پایان یابد تا ترکیب این تیم برای دیدار با الخریطیات کامل شود تا بدین ترتیب بتواند شکست در برابر الجیش را جبران کند؛ مساله ای که برای کادر فنی از اهمیت ویژه ای برخوردار است»کد خبر: 9408
     
آی اسپورت
2016-09-24 09:24:39
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر