فهرست
حمودی: می‌خواهیم از الهلال امتیاز بگیریم
حمودی: می‌خواهیم از الهلال امتیاز بگیریم

حمودی: می‌خواهیم از الهلال امتیاز بگیریم

مدافع تیم فوتبال سپاهان می‌گوید: برای گرفتن امتیاز به مصاف الهلال می‌رویم و امیدوارم که برای ما آنجا خیریت داشته باشد.

علی حمودی که در این فصل یکی از بازیکنان فیکس سپاهان بود و این روزها نیز در فرم خوبی قرار گرفته است در گفتگو با ایمنا در خصوص بازی حساس فرداشب تیمش می‌گوید: آنچه که مسلم است این است که شرایط ما بهتر از تیم الهلال است و با تساوی هم ما به دور بعد صعود می‌کنیم. پیروزی خوب هفته پیش از لحاظ روحی خیلی به ما کمک کرده است و ما آماده ایم تا به دور بعد صعود کنیم.

وی صحبت‌های خود را اینگونه ادامه می‌دهد: البته ما برای تساوی به مصاف الهلال نمی‌رویم و اصلاً به فکر امتیاز دادن نیستیم.

از مدافع خوزستانی سپاهان در مورد احتمال رویارویی تیمش با فولاد در مرحله بعد می‌پرسیم که اینگونه پاسخ می‌دهد: به هر حال فولاد هم تیمی خوبی است اما در حال حاضر برای ما مهم این است که اول جواز صعود به مرحله بعد را بگیریم. در هر صورت افتخار است که دو تیم ایرانی در مراحل بالاتر حضور داشته باشند اما اینکه به هم بخورند یا نه دست ما نیست.

دو تیم ایرانی هفته گذشته در عربستان حذف شدند، حمودی با بیان اینکه این مسئله روی بازی ما تأثیری نخواهد گذاشت خاطرنشان می‌کند: ما در سخت ترین گروه قرار داریم و خدا را شکر شرایط را طوری رقم زدیم که سرنوشت گروه به این دو بازی آخر هم بکشد. برای گرفتن امتیاز به عربستان می‌رویم و امیدوارم که برای ما آنجا خیریت داشته باشد.

وی به این سوال که آیا خط زدن بازیکنان ملی پوش سپاهان توسط کی‌روش روی وضعیت روحی بازیکنان ملی پوش این تیم تأثیری نگذاشته است اینگونه پاسخ می‌دهد: شاید تصمیم درستی نبوده است و نمی‌دانم چرا چنین تصمیمی را گرفتند اما ملی پوشان ما واقعاً بازیکنان خیلی خوبی هستند و همه در جریان حساسیت کار هستند و می‌دانند که در چه مرحله‌ای هستیم. قطعاً اگر آنها در بازی با الهلال خودشان را خوب نشان دهند به روند آماده سازی تیم ملی بر می‌گردند ضمن اینکه ملی پوشان فعلاً تمرکزشان روی تمرینات و بازی حساس روز سه شنبه است.

     
آی اسپورت
2014-04-21 21:04:38
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر