فهرست
اهدای «جایزه اخلاق ۲۴ ابدی» به دروازه بان استقلال
اهدای «جایزه اخلاق ۲۴ ابدی» به دروازه بان استقلال

اهدای «جایزه اخلاق ۲۴ ابدی» به دروازه بان استقلال

آی اسپورت - مراسم سالگرد درگذشت هادی نوروزی کاپیتان فقید تیم فوتبال پرسپولیس پنجشنبه برگزار خواهد شد و در این مراسم کاپیتان تیم فوتبال استقلال به عنوان مرد اخلاق معرفی خواهد شد. در این مراسم که پنجشنبه ۸ مهر، مصادف با شب سالگرد درگذشت هادی نوروزی برگزار خواهد شد از بازیکنان اخلاق مداری که در یک سال گذشته یاد و خاطره هادی نوروزی را زنده نگه داشتند تجلیل می شود و برنده جایزه مرد اخلاق ۲۴ ابدی مهدی رحمتی خواهد بود.
 
مهدی رحمتی جایزه مرد اخلاق سال درباره بزرگداشت هادی نوروزی را دریافت می کند که توسط موسی سلامت جانباز جنگ تحمیلی به او اهدا خواهد شد و دو جایزه دیگر هم به دو ورزشکار مرد و زن که اخلاق را در حوزه ورزش سرلوحه کار خود قرار دادند اهدا خواهد شد.
 
خانواده هادی نوروزی ضمن اعلام این خبر به مهدی رحمتی او را برای حضور در این مراسم دعوت کرده‌اند و کاپیتان استقلال ضمن تشکر از این انتخاب اعلام کرده اگر انتخاب نمی‌شدم هم وظیفه داشتم در این مراسم حضور پیدا کنم، هادی دوست من بود و محل زندگی ما نزدیک بود ارتباط نزدیکی با هم داشتیم و بار دیگر درگذشت او را تسلیت می‌گویم.
 
تیم استقلال شنبه هفته آینده در جام حذفی بازی دارد و مهدی رحمتی که در ترکیب تیمش به میدان می رود پنجشنبه در این مراسم حاضر خواهد بود. از میان قهرمانان المپیک و ورزشکاران کشور بهداد سلیمی، حسن یزدانی، رضا یزدانی، مسعود اسماعیل پور و بسیاری دیگر از قهرمانان ورزش مازندران به این مراسم دعوت شده اند. دعوت‌نامه این مراسم برای باشگاه استقلال، علی پروین پیشکسوت پرسپولیس و بسیاری دیگران از بزرگان و اهالی فوتبال ارسال شده است.

منبع:وبسایت برنامه 90
  ۱  
آی اسپورت
2016-09-24 10:45:27
نظر دهید

۱ نظر
سامان پرسپولیسی
شنبه ۳ مهر ۱۳۹۵، ۱۲:۱۱
روحش شاد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر