فهرست
سیمئونه: کورتوا  برای تقابل با چلسی هیجان زده است
سیمئونه: کورتوا برای تقابل با چلسی هیجان زده است

سیمئونه: کورتوا برای تقابل با چلسی هیجان زده است

آی اسپورت- دیگو سیمئونه، سرمربی اتلتیکو مادرید می‌گوید که کورتوا از بازی مقابل چلسی ، که تیم اصلی اوست در نیمه نهایی لیگ قهرمانان خوشحال است.

این دروازه بان 21 ساله، سومین فصلش را به عتوان بازیکن قرضی در بسنته کالدرون سپری می‌کند و احتمالا، فصل بعد نیز در همین تیم خواهد ماند.

چلسی، بندی در قرارداد جدید او قرار داده بود که اتلتیکو برای هر بازی مقابل این تیم، باید 3 میلیون یورو برای بازی کردن کورتوا پرداخت می‌کرد ولی یوفا، به نوعی این موضوع را وتو کرد و اجازه ی بازی کردن کورتوا مقابل آبی های لندنی صادر شد.

سیمئونه در جمع خبرنگاران گفت: " چیز‌های که در ذهن کورتواست ، مانند باقی هم تیمی هایش است. آنها پر از انگیزه هستند. آنها می‌دانند که اهمیت این بازی فقط برای خودشان نیست، بلکه باشگاه نیز در این زمینه دخیل است."

مقایسه ی زیادی بین دو تیم می‌شود. هر دو تیم رکورد  کمترین گل خورده در لیگ هایی که حاضر هستند را دارند.

و سیمئونه معتقد است که شباهت‌های زیادی بین تیم او و تیم مورینیو وجود دارد.

او افزود: " تیم‌های مشابهی نداریم ولی شخصیت دو تیم مشابه است.

هر دوی تیم‌های ما گل‌های کمتری نسبت به رقیبان در لیگ های خود به ثمر رسانده‌اند، هر دو دفاع خوبی داریم و در ضد حمله قوی هستیم. همچنین هر دو در ضربات ایستگاهی قوی هستیم. این مشخصات باعث شده که هر دو برای قهرمانی بجنگیم. تنها روی تیم‌های خود متمرکزیم ولی به حریفان احترام می‌گذاریم.

فرناندو تورس، سال 2001 تا 2007 را در بیسنته کالدرون سپری کرده و در این ورزشگاه، بازیکن بسیار محبوبی بود.

ال نینو سپس به لیورپول رفت و پس از آن به چلسی پیوست و حالا، باید مقابل تیم سابقش بازی کند.

سیمئونه در باره ی تورس گفت: "فرناندو در اینجا بسیار محبوب است. او این باشگاه و هواداران را دوست دارد. همچنین خاطرات خوبی از اینجا دارد. قبل از اینکه بازی شروع شود، وقتی گرم کردن تمام شود، فکر می‌کنم که تورس برخورد بسیار خوبی از تماشاگران دریافت کند و تشویق شود. او همیشه جزئی از ماست."

     
آی اسپورت
2014-04-21 21:50:16
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر