فهرست
آمار عجیب و ترسناک ازبکستان؛ 13 بازی و 12 برد!
آمار عجیب و ترسناک ازبکستان؛ 13 بازی و 12 برد!

آمار عجیب و ترسناک ازبکستان؛ 13 بازی و 12 برد!

آی اسپورت - تیم ملی ازبکستان با آماری عجیب در هفته سوم رقابت‌های مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه به مصاف تیم ملی ایران می‌آید. ازبکستان طی یک سال گذشته و از سپتامبر پارسال تا امسال در 13 رقابت رسمی و دوستانه مقابل حریفانش به میدان رفته که ماحصل این 13 رقابت، 12 پیروزی و فقط یک شکست بوده است. ازبک‌ها در این مدت 9 دیدار از سری رقابت‌های مقدماتی جام جهانی از دورهای دوم و سوم را برگزار کرده و در 4 دیدار دوستانه نیز به میدان رفته‌اند.
 
ازبکستان در دور دوم مقدماتی جام جهانی 2018 با 7 پیروزی و یک شکست با اقتدار راهی مرحله بعدی شد و در دور سوم نیز تا اینجای کار 6 امتیاز از 2 دیدار خود در این مرحله را کسب کرده است. شاگردان بابایان در یک سال گذشته فقط در دیدار تدارکاتی مقابل کانادا بازی را واگذار کرده و در دیدار مقابل تیم‌های مانند یمن (2 بازی)، فیلیپین (2 بازی)، بحرین (2 بازی)، کره‌شمالی، سوریه و قطر در مقدماتی جام جهانی روسیه در دور و مقابل تیم‌های لبنان، عراق و بورکینافاسو به برتری دست پیدا کرده است.
 
اگرچه بیشتر رقیبان ازبکستان از تیم‌های درجه چندم فوتبال آسیا و جهان محسوب می‌شوند اما حفظ روند مطلوب و مناسب این تیم آسیای میانه می‌تواند از حالا زنگ خطر را برای تیم ملی ایران و کادرفنی این تیم به صدا دربیاورد.

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-09-24 12:26:06
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر