فهرست
بایرن مونیخ دو ستاره بزرگ خود را می‌فروشد
بایرن مونیخ دو ستاره بزرگ خود را می‌فروشد

بایرن مونیخ دو ستاره بزرگ خود را می‌فروشد

آی اسپورت - روزنامه بیلد آلمان تاکید کرد باشگاه بایرن مونیخ قرارداد آرین روبن و فرانک ریبری را تمدید نخواهد کرد و این دو بازیکن می توانند در پایان فصل به هر تیمی که می خواهند برود. به نوشته بیلد قرارداد ریبری و آرین روبن با پایان فصل جاری به پایان می رسد و این دو بازیکن آزاد خواهند بود تا تیم بعدی خود را انتخاب کنند.
 
کارل هاینس رومنیگه گفت: همه شما می دانید که روبن و ریبری اگر آماده باشند، دوست دارم قرارداد آنها را تمدید کنم اما برای تمدید قرارداد باید به مسائلی چون سن بازیکن و وضعیت جسمانی و آمادگی او توجه کرد.
 
ریبری و روبن از محبوبیت زیادی در بین هواداران بایرن مونیخ برخوردار هستند. این دو بازیکن سال‌هاست که در کنار هم بازی می‌کنند و وقتی در ترکیب اصلی بایرن مونیخ به میدان می روند، مهار کردن آنها از سمت راست و چپ بسیار دشوار است. هم ریبری و هم آرین روبن به سال های پایانی فوتبال خود نزدیک شدند و از طرف دیگر هم آسیب دیدگی مدوام باعث شده است تا این دو بازیکن کمتر در ترکیب بایرن به میدان بروند تا جایی که ریبری نزدیک به یک ماه خانه نشین بود و آرین روبن هم هفته قبل بعد از  هفت ماه، چند دقیقه برای بایرن به میدان رفت و موفق به گلزنی هم شد.

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-09-24 12:39:12
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر