فهرست
اتلتیکو-چلسی: دوئل‌های تاثیرگذار
اتلتیکو-چلسی: دوئل‌های تاثیرگذار

اتلتیکو-چلسی: دوئل‌های تاثیرگذار

آی اسپورت- سه‌شنبه شب، دو تیم چلسی و اتلتیکو مادرید در نیمه نهایی لیگ قهرمانان به مصاف یکدیگر می‌روند و بدون شک، توانایی های فردی بازیکنان حاضر در زمین، نقش مهمی در پیروزی تیم‌ها خواهد داشت. در زیر، چند دوئل مهم را بررسی کرده‌ایم.

دیگو کاستا مقابل چان تری

مهاجم برزیلی الاصل اتلتیکو، مدت‌هاست تحت نظر ژوزه مورینیوست. چلسی، به شدت از مشکل عدم حضور مهاجم مطمئن رنج می‌برد و کاستا، جدی ترین گزینه ی مورینیوست. جان تری، فصل خوبی را پشت سر گذاشته و حالا برای مهار کاستا باید در بهترین روزش باشد. با محرومیت ایوانویچ، احتمالا داوید لوییس به سمت راست منتقل خواهد شد و زوج کیهیل-تری، خط دفاعی چلسی را تشکیل خواهند داد.

کوکه مقابل آسپیلیکوئتا

اگر لویسس، در پست دفاع راست بازی گرفته شود، احتمالا اشلی کول روی نیمکت خواهد نشست و آسپیلیکوئتا، در سمت چپ دفاعی قرار خواهد گرفت. این مدافع اسپانیایی، مقابل هموطن خود، کوکه قرار خواهد گرفت که فصل بسیار خوبی را در اتلتیکو پشت سر گذاشته و بسیار آماده به نظر می‌رسد.آسپیلیکوئتا، مقابل ساندرلند بازی خوبی ارائه نکرد و به پنالتی دادن به این تیم، باعث شکست چلسی شد. برای مقابله با کوکه، او باید در روز خوبش قرار داشته باشد.

تیاگو مقابل ویلیان

در مورد حضور ادن آزارد در این بازی، شک و شبهاتی وجود دارد  و با افت اسکار، چلسی روی ویلیان حساب ویژه ای باز کرده  است. یکی از مهم‌ترین وظیفه های این بازیکن برزیلی، متوقف کردن تیاگو خواهد بود. هافبک سابق چلسی، یکی از مهره های کلیدی اتلتیکوست و متوقف کردن او، کمک زیادی به چلسی خواهد کرد.

     
آی اسپورت
2014-04-21 21:56:52
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر