فهرست
ابراز تمایل مس کرمان برای تمدید قرارداد لوکا / این بوناچیچه یا کاپلو؟!
ابراز تمایل مس کرمان برای تمدید قرارداد لوکا / این بوناچیچه یا کاپلو؟!

ابراز تمایل مس کرمان برای تمدید قرارداد لوکا / این بوناچیچه یا کاپلو؟!

آی اسپورت – «امیدواریم لوکا بوناچیچ برگردد و فعالیتش را با مس کرمان در دسته اول ادامه بدهد»

این اظهارات مدیرعامل باشگاهی است که بوناچیچ را در میانه های فصل برای لیگ برتری ماندن آورند و در ‌‌‌نهایت هم نه تنها نتوانستند، لیگ برتری بمانند بلکه با این مربی کروات یکبار هم پیروز نشدند تا در ‌‌‌نهایت با ۲۲ امتیاز دسته اولی شوند. در واقع تنها نکته مثبتِ کارنامه لوکا در کویر، شکست دادن استقلال در نیمه نهایی جام حذفی بود که البته آن هم با درخشش ادینیهنوی چند صد هزار دلاری به دست آمد.

نکته جالب، این است که کرمانی‌ها زمانی بوناچیج را برای ماندن به کمک طلبیدند که این مربی با ذوب آهن به بن بست رسیده و از اصفهان اخراج شده بود تا آن روز‌ها این سئوال مطرح شد که «واقعا بوناچیچ بر چه اساسی همیشه مشتریانی دست به نقد دارد» چه اینکه مشخص بود، مربی‌ای که به خاطر قعرنشینی تیمش (ذوب آهن) برکنار شده بود، چطور می‌توانست قعرنشینی دیگر (مس) را از پایین نشینی در جدول  نجات بدهد.

به این اظهارات زیر یکبار دقت کنید.

«امیدواریم لوکا بوناچیچ برگردد و فعالیتش را با مس کرمان در دسته اول ادامه بدهد».

با این «امیدواری» تصمیم گیران باشگاه سقوط کرده مس کرمان، سئوال دیگری با این مضمون اذهانِ اهالی فوتبال را به خود مشغول کرده است که «آیا انتخابِ بوناچیچ را می‌توان انتخابی فوتبالی بدانیم» یا..... و آیا اصلا این همه توجه، به لوکا بوناچیچ می‌شود یا فابیو کاپلو؟

     
آی اسپورت
2014-04-21 22:14:09
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر