فهرست
گل‌محمدی: برای ذوب‌آهن در خطر سقوط سه جام آوردم
گل‌محمدی: برای ذوب‌آهن در خطر سقوط سه جام آوردم

گل‌محمدی: برای ذوب‌آهن در خطر سقوط سه جام آوردم

آی‌اسپورت- یحیی گل محمدی پس از کسب نتایج ضعیف و با توجه به اختلافاتی که با آذری داشت در نهایت از ذوب‌آهن جدا شد. سرمربی سابق ذوب آهن حالا در گفت‌وگو با فارس در مورد دلایل جدایی‌اش گفت.

خبر جدایی شما از ذوب آهن صحت دارد؟بله، این خبر صحت دارد. جلسه‌ای با سعید آذری مدیرعامل محترم باشگاه ذوب آهن داشتیم و در فضایی کاملا دوستانه و محترمانه بر سر مسائل مالی و چگونگی جدایی به توافق رسیدیم. برای این تیم و این باشگاه آرزوی موفقیت دارم و بهترین‌ها را برایشان می‌خواهم. دوست دارم ذوب آهن دوباره مثل گذشته خوب نتیجه بگیرد و روزهای خوبی داشته باشد.

 شما در ذوب آهن بد نتیجه نگرفتید؟بله، سه فصل قبل وقتی ذوب آهن را تحویل گرفتم این تیم در خطر سقوط بود اما با تلاش و همکاری باشگاه، هیات مدیره، مدیرعامل و بازیکنان و کادر فنی توانستیم ذوب آهن را تبدیل به یک مدعی قهرمانی بکنیم. دو بار در جام حذفی به طور متوالی قهرمان شدیم و قهرمانی سوپر جام را به این باشگاه دادیم. حضور ذوب آهن در جمع مدعیان قهرمانی نیز از اتفاقات بسیار خوب است. با این حال مشکلاتی از اواخر فصل گذشته وجود داشت که آنها را کتمان نمی‌کنم اما دوست ندارم زیاد به آنها بپردازم و آنها را رسانه‌ای کنم. این ها مسائل درون یک خانواده و باشگاه است.ذوب آهن را دوست دارم.

 پس چرا جدا شدید؟شرایط برای کار کردن سخت شده بود. ترجیح دادم دوستانه از ذوب آهن جدا شوم.

 شایعات زیادی در مورد اختلاف شما و آذری هم شنیده می‌شد. بله، مسائلی وجودداشت که بیشتر آنها سوءتفاهم بود. ما روزهای خوبی را با آذری در باشگاه ذوب آهن داشتیم و نتایج خوبی هم در این باشگاه رقم خورد اما مشکلات وجود داشت. نمی‌خواهم این مسائل را کتمان کنم اما نباید همه چیز را هم بیان کنم من برای سعید آذری و باشگاه ذوب آهن هم آرزوی موفقیت می‌کنم.کدخبر:9412
     
آی اسپورت
2016-09-24 14:39:58
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر