فهرست
اختلاف وزیر و افشارزاده از کجا آغاز شد؟ پای مظلومی در میان است
اختلاف وزیر و افشارزاده از کجا آغاز شد؟ پای مظلومی در میان است

اختلاف وزیر و افشارزاده از کجا آغاز شد؟ پای مظلومی در میان است

آی اسپورت- افشاگری در فوتبال ایران اتفاق جدیدی نیست. هر روز در رسانه‌ها و مطبوعات می‌توان چندین و چند افشاگری پیدا کرد اما افشاگری وزیر ورزش از آن اتفاقات عجیب است. افشاگری در این سطح مطمئنا اتفاق ویژه‌ای باشد. به خصوص این که این افشاگری علیه یک شخص خاص و یکی از دو باشگاه پرطرفدار پایتخت باشد.

باشگاه استقلال که هواداران این تیم در فصل نقل وانتقالات چالش زیادی با او داشتند. چند خرید خوب پرسپولیس باعث اعتراض استقلالی‌ها و تجمع آن‌ها مقابل درب وزارت ورزش شد. تجمعی که حالا مشخص می‌شود حسابی رابطه افشارزاده و گودرزی را شکرآب کرده است.
البته خراب شدن این رابطه از فصل گذشته کلید خورده بود. زمانی که وزیر در جلسه با پرویز مظلومی با این مربی بر سر ثبت قرارداد 350میلیون‌تومانی به توافق رسید اما افشارزاده با او قرارداد 700 میلیون تومانی امضا کرد. همین مساله اولین دلخوری وزیر ورزش از مدیر معتمدش را رقم زد. ولخرجی‌های فصل گذشته در جذب چند بازیکن و در نهایت هم تجمع هواداران استقلال باعث شد تا این دلخوری به بالاترین حد خود رسیده و در نهایت به برکناری افشارزاده از سمتش در وزارت ورزش و سپس از استقلال منجر شود.

گودرزی در بخشی از صحبت‌هایش در این مورد گفت:«آقای افشارزاده به علت اینکه هزینه بسیار زیادی را به بیت‌المال تحمیل کردند، من از ایشان رضایت نداشتم. ایشان طبق صورتی که خودشان داده‌اند، با 28میلیارد تومان تیم را بسته‌اند و هزینه کرده‌اند. آقای طاهری در پرسپولیس، 15میلیارد هزینه کرده‌اند. به چه حقی این کار را کرده‌اند؟! البته 22میلیارد گفته‌اند و 6میلیارد بابت چیز دیگری بوده، اما همین 22میلیارد رقم کمی نیست. اگر با 15میلیارد پرسپولیس مقایسه کنیم، اختلاف زیادی دارد - که تازه آن 15میلیارد هم شاید عدد بزرگی باشد. گران‌ترین بازیکنان و مربیان را در تیم استقلال جمع کرده بودند!»
 کدخبر:9403
     
آی اسپورت
2016-09-24 15:04:59
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر