فهرست
کلوپ، گزینه ی اول مدیران یونایتد برای جایگزینی مویس
کلوپ، گزینه ی اول مدیران یونایتد برای جایگزینی مویس

کلوپ، گزینه ی اول مدیران یونایتد برای جایگزینی مویس

آی اسپورت- به گزارش بخش بریتانیایی سایت گل، منچستریونایتد قصد دارد یورگن کلوپ را جایگزین دیوید مویس کند.

شایعات زیادی مبنی بر اخراج مویس پس از 11 ماه حضورش روی نیمکت منچستریونایتد شنیده می‌شود و از این سرمربی آلمانی به عنوان محتمل ترین گزینه یاد می‌شود.

سایت گل گزارش داده که کلوپ از گزینه های مورد علاقه ی مدیران یونایتد است.  این سرمربی آلمانی هم بارها از علاقه ی خود برای حضور در لیگ برتر صحبت کرده و به نظر می‌رسد حضور او در اولدترافورد، دور از ذهن نباشد.

همچنین منابع Goal معتقددند که لوییس فن خال نیز یکی دیگر از گزینه های یونایتد است که پس از جام جهانی قصد دارد هدایت تیمی انگلیسی را در دست بگیرد.

پس از نمایش های ضعیف یونایتد تحت هدایت مویس، بسیاری معتقدند که فن خال می‌تواند بهترین بازی را از بازیکنان این تیم بگیرد و آنها را به اوج بازگرداند.

به نظر می‌رسد که مویس مقابل نوریچ در بازی روز شنبه روی نیمکت نخواهد بود و جای او را رایان گیگز تا پایان فصل خواهد گرفت  با این حال، این بازیکن 40 ساله که گفته می‌شد، جایگزین مویس در پایان فصل خواهد شد، به احتمال زیاد، فصل بعد به عنوان سرمربی یونایتد فعالیت نخواهد کرد.

کلوپ، که تا 2018 با دورتموند قرار داد دارد، پس از اینکه در 6 سال، دورتموند را به یکی از قطب‌های اروپا تبدیل کرد، یکی از گزینه‌های محبوب مدیران یونایتد است.

همچنین کلوپ سال 2011 و 2012 به همراه دورتموند قهرمان آلمان شد و سال گذشته، توانست نایب قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شود.

یونایتدی ها معتقد‌اند که کلوپ می‌تواند، پرستیژ و شخصیت یونایتد را به این تیم بازگرداند.

     
آی اسپورت
2014-04-21 22:47:31
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر