فهرست
جنگ گودرزی و عابدینی علنی شد‎؛ باید جوابگو باشند
جنگ گودرزی و عابدینی علنی شد‎؛ باید جوابگو باشند

جنگ گودرزی و عابدینی علنی شد‎؛ باید جوابگو باشند

آی اسپورت- بحث و دعوای داغ این روزهای فوتبال بحث دعوای دو سامانه تبلیغاتی 3090 و 3040 است. دعوای میان سه تیم پرطرفدار استقلال وپرسپولیس و تراکتور با سازمان لیگ و در راس آن‌ها امیر عابدینی. حالا وزیر ورزش در آخرین مصاحبه‌اش به شدت از سازمان لیگ و عابدینی انتقاد می‌کند و برای او خط ونشان می‌کشد.

مصاحبه‌ای که دعوا و درگیری در خفای عابدینی و گودرزی را علنی می‌کند. گودرزی موضعش در مورد این قضیه را با این حرف‌ها مشخص می‌‌کند:« یک عده هستند که دوست دارند فضا را ناپایدار کنند و خودشان وارد شوند. اینها، آدم‌های آویزانی هستند که 75میلیارد تومان بدهی برای استقلال باقی گذاشتند. همان آدمها به دنبال بی‌ثبات کردن محیط و فضای پرسپولیس هستند. اخیرا در ارتباط با تبلیغات دور زمین و سایر تبلیغات و... همین افراد در فدراسیون فوتبال هم، رخنه و نفوذ کرده‌اند که من در مورد آنها خواهم گفت.
اینها دارند دو تیم استقلال و پرسپولیس را که وابسته به دولت هستند، به زمین می‌زنند، ولی من اجازه نمی‌دهم. فدراسیون باید جوابگو باشد که به چه حقی دارد حقوق قانونی این دو تیم را از آنها سلب می‌کند!البته رییس فدراسیون خودش با این روش مخالف است.»
کدخبر:9403
  ۱  
آی اسپورت
2016-09-24 15:39:51
نظر دهید

۱ نظر
-
شنبه ۳ مهر ۱۳۹۵، ۲۳:۴۵
عابدینی لعنت الله علیه انشاأالله به زودی از زندگی ساقط میشه. بزرگترین دشمن پرسپولیس
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر