فهرست
دوراهی استقلال برای حاج‌محمدی: تخفیف یا فسخ قرارداد
دوراهی استقلال برای حاج‌محمدی: تخفیف یا فسخ قرارداد

دوراهی استقلال برای حاج‌محمدی: تخفیف یا فسخ قرارداد

آی اسپورت - بجز پادوانی تازه به استقلال پیوسته، تنها مدافع این فصل منصوریان که یک دقیقه هم برای این تیم بازی نکرده امین حاج‌محمدی است. منصوریان در پست مدافع میانی این فصل به مگویان، رابسون، کنعانی‌زادگان و حسینی جوان اعتماد کرده اما حاضر نشده حتی یک بازی حاج‌محمدی را به زمین بفرستد. قرارداد یک میلیارد و صد میلیونی بازیکن نیمکت نشین منصوریان، صدای وزارت ورزش را درآورده اما اول فصل، هیچ مشتری جدیدی برای حاج‌محمدی پیدا نشد و استقلالی‌ها مجبور شدند به قراردادی که فصل قبل بسته بودند عمل کنند.

ایده استقلالی‌ها برای حل این مشکل، کم کردن مبلغ قرارداد بازیکنان نیمکت نشین بود. با این وجود حاج‌محمدی زیر بار این ماجرا نرفت و حاضر نشد مبلغ قراردادش با استقلال را پایین‌تر بیاورد. استقلالی‌ها هم با افزایش فشار وزارت ورزش، قصد کنار گذاشتن جاج‌محمدی در صورت کسر نشدن قراردادش را دارند.

منصوریان به باشگاه اعلام کرده با بازگشت کنعانی‌زادگان در نیم فصل، نیازی به حضور همزمان 6 مدافع میانی نخواهد بود و حاج‌محمدی می‌تواند استقلال را ترک کند. افتخاری هم این پیغام را به حاج‌محمدی رسانده که اگر قصد کم کردن قراردادش را ندارد، نیم فصل باید دنبال تیمی جدید باشد. تیمی که حاضر شود دستمزد سنگین او یا حداقل بخشی از آن را بدهد و استقلال را از زیر فشار وزارت ورزش رها کند.کد خبر: 9406
  ۱  
آی اسپورت
2016-09-24 18:42:45
نظر دهید

۱ نظر
-
يكشنبه ۴ مهر ۱۳۹۵، ۰۰:۳۸
قابل توجه افشارزاده.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر