فهرست
اولین تغییرات نیمکت کی انجام می شود؟/ هفته هفتم اخراج پرور
اولین تغییرات نیمکت کی انجام می شود؟/ هفته هفتم اخراج پرور

اولین تغییرات نیمکت کی انجام می شود؟/ هفته هفتم اخراج پرور

آی اسپورت- عرف چند سال اخیر فوتبال ایران در لیگ برتر، رقم خوردن اولین تغییر روی نیمکت مربیگری در هفته هفتم بود. این اتفاقی است که در 4 تا از 8 دوره اخیر لیگ برتر رقم خورده و اولین اخراجی رنگ هفته هشتم را ندیده است. در این فصل هم یحیی گل محمدی بعد از 6 بازی در هفته هفتم هفتم اخراج شد و رنگ هفته هشتم را ندید.
 
لیگ شانزدهم/ 7 بازی
اولین تغییر روی نیمکت ذوب آهن انجام شد و یحیی گل محمدی رنگ هفته هشتم را ندید. او رفت تا نیمکت قهرمان دو سال اخیر جام حذفی به مجتبی حسینی برسد ولی احتمالا او هم اتفاق لیگ سیزدهم را تکرار می کند.
 
لیگ پانزدهم/ 2 بازی
اولین تغییر را ملوان روی نیمکتش ایجاد کرد. امیر قلعه نویی بعد از 2 بازی رفت و حمید استیلی جایش را گرفت.
 
لیگ چهاردهم/ 7 بازی
بسان لیگ این فصل، اولین تغییر بعد از هفته هفتم ایجاد شد با این تفاوت که در لیگ دوازدهم دو مربی کارشان را بعد از 7 بازی از دست دادند. زلاتکو کرانچار در سپاهان جایش را به حسین فرکی داد و علی دایی هم از پرسپولیس رفت تا حمید درخشان بیاید.
 
لیگ سیزدهم/ 8 بازی
باورش خیلی سخت است ولی اولین تغییر مربی روی نیمکت فجر رقم خورد. غلام پیروانی بعد از 8 بازی رفت و جایش را روی نیمکت این تیم علی اصغر کلانتری گرفت که او هم تنها یک بازی در این سمت باقی ماند.
 
لیگ دوازدهم/ 7 بازی
گهر اولین تیمی بود که سرمربی اش را عوض کرد. آنها بعد از 7 بازی مهدی تارتار را اخراج کردند و جای او را به علیرضا پورمند دادند.
 
لیگ یازدهم/ 5 بازی
در این فصل دو مربی رنگ هفته ششم را ندیدند و همان هفته پنجم اخراج شدند. جالب اینکه هر دو نفر هم روی نیمکت تیمهای استان کرمان می نشستند. احمد سنجری از مس سرچشمه رفت و اصغر شرفی جانشینش شد و صمد مرفاوی هم مس کرمان را ترک کرد تا میروسلاو بلاژویچ بیاید.
 
لیگ دهم/ 7 بازی
اولین تغییر روی نیمکت راه آهن انجام شد و رسول کربکندی بعد از 7 بازی جایش را به مهدی تارتار داد.
 
لیگ نهم/ 6 بازی
اولین تغییر در هفته ششم انجام شد. حمید کللی فر بعد از 5 هفته نبردن نیمکت شاهین بوشهر را ترک کرد و جایش را به محمود یاوری داد.
     
آی اسپورت
2016-09-24 19:26:55
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر