فهرست
اتفاق هفته/ درخشش بازیکنان هجومی
اتفاق هفته/ درخشش بازیکنان هجومی

اتفاق هفته/ درخشش بازیکنان هجومی

آی اسپورت- هفته هفتم لیگ شانزدهم را باید تمام و کمال به نام مردان هجومی تیمها نوشت. بازیکنانی که سرنوشت بازی را به سود تیمهای شان رقم زدند.
 
امید عالیشاه
گل اول پرسپولیس را زد. پاس گل سوم را به طارمی داد. عالیشاه در تمام دقایق بازی در سمت چپ دفاعی سپاهان جولان می داد.
 
محمد علی مردانی
از دقیقه 77 وارد زمین شد وقتی پدیده با دو گل از حریفش عقب بود. دقیقه 78 گل اول خودش و تیمش را زد. دقیقه 88 برای تیمش یک ضربه پنالتی گرفت. دقیقه 3+90 هم گل دوم خودش و سوم تیمش را زد تا بازی به تساوی کشیده شود.
 
محمد شادکام
دو گل در این هفته وارد دروازه پدیده کرد و آمارش را به 4 گل در این فصل رساند. شادکام گل اول بازی را روی فراری عالی از عمق دفاعی پدیده زد. گل سوم تیمش و دوم خودش را هم روی یک جایگیری دقیق پشت همه مدافعان حریف وارد دروازه گردان کرد.
 
مهدی طارمی
تفاوت تساوی یک بر یک پرسپولیس و سپاهان در فولادشهر با پیروزی 3 بر یک مهمان، مهدی طارمی بود. او گلهای دوم و سوم تیمش را زد و روی یک ضربه آزاد تا یک قدمی هت تریک هم رفت. هر دو گل طارمی طبق معمول با ضرباتی آرام، دقیق و به دور از عجله زده شدند.
 
گادوین منشا
دقیقه 57 از روی نیمکت بلند شد و به زمین رفت وقتی بازی هنوز گلی نداشت. دقیقه 74 گل اول خودش و تیمش را با یک چرخش سریع درون محوطه جریمه زد. 5 دقیقه بعد با یک اثر کوچک روی پاس بلند صادقی، طیبی را به دردسر انداخت. سپس با پرس خودش توپ را از کاپیتان استقلال خوزستان گرفت و گل دوم خودش و تیمش را زد.
 
معین عباسیان
همه کاره پدیده در این فصل است درست مثل هر باری که در ترکیب حضور دارد. پرتاب های بلند اوت او برای هر دروازه ای خطرساز است. با پای چپ هنرمندش ارسال های خوبی دارد. گل دوم پدیده در دقیقه 90 و استارت آنها برای برگشتن به بازی روی ریباند ضربه آزاد او رقم خورد. نوع بازی و چهره و موهایش یادآور روزهای اوج ایوان پتروویچ در همین مشهد و ابومسلم است.
 
یونس شاکری
با قد بلندی که داشت روی سر همه مدافعان صنعت نفت بلند می شد و ضربه سر می زد. شاکری پاس گل اول را به علی مردانی داد. روی گل سوم هم درست همین کار را تکرار کرد. در این بین اما پشت یک ضربه پنالتی ایستاد و آن را به آسمان کوبید.
 
محمد ابراهیمی
هنوز بازی به دقیقه 3 نرسیده با یک فرار سریع از بین علی عسکری و میثم حسینی، یک پنالتی برای تیمش گرفت. در نیمه دوم هم پاس گل سوم تیمش را به مهدی کیانی داد.
 
احمد حسن زاده
این درست که تک گل صبا را عنایتی زد ولی اگر حسن زاده نبود، آنها هنوز در حسرت برد قرار داشتند. پاس گل را به عنایتی داد آنهم بعد از دو مانور زیبا و از سد راه برداشتن دو بازیکن سایپا. دو بار هم خودش را در موقعیت شوتزنی قرار داد که ضربات پای چپش دور از دستان دروازه بان سایپا بودند اما در چارچوب نبودند و با اختلافی اندک به بیرون می رفتند.
 
علی قربانی
3 بار در ترکیب اصلی استقلال بوده و در دو بازی گل زده است. قربانی برابر ذوب آهن، گل دوم تیمش را زد و یک بار دیگر هم با ضربه سر دروازه این تیم را به خطر انداخت.
     
آی اسپورت
2016-09-24 20:09:20
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر