فهرست
فتح الله زاده جواب وزیر را داد/ سر پل صراط یقه ات را می گیرم
فتح الله زاده جواب وزیر را داد/ سر پل صراط یقه ات را می گیرم

فتح الله زاده جواب وزیر را داد/ سر پل صراط یقه ات را می گیرم

آی اسپورت- اظهارنظر امروز محمود گودرزی درباره ریخت و پاش های استقلال با جوابیه علی فتح الله زاده روبرو شد. مدیرعامل سابق استقلال وزیر ورزش را به یقه گیری سر پل صراط وعده داده است.
 
ما ریگ هستیم و اینها، کف!
ما آن گعده ای که ایشان مدنظرشان هست را نداریم و به دنبال زمین زدن منصوریان نیستیم. منصوریان بازیکن خود من بوده است حالا اینها دارند از بازیکن من و از دست رنج های آن استقلال که بنده مدیرش بودم استفاده می کنند اما مطمئن باشند ما به استقلال می آییم. ما ریگ کف آب هستیم و اینها کف روی آب.
 
وزیری، نه مدیرکل
از گودرزی انتظار دارم در سطح یک وزیر صحبت کند نه یک مدیرکل. ایشان به گپ و گعده اشاره کرده. باید بگویم ما دور هم می نشینیم و صحبت می کنیم اما علیه کسی فعالیت نمی کنیم. مگر همین  قریب که در نشست های ما حاضر می شد از طرف آقایان بارها دعوت به همکاری نشد؟ خود آقای قریب قبول نکرد که با اینها کار کند. خود بنده هم گفته ام تا زمانی که  گودرزی باشد مسئولیت قبول نمی کنم. آقایان به جای این کارها به این سوال جواب دهند که چرا دو باشگاه استقلال و پرسپولیس که در این سالها هرکدام 90 میلیارد هزینه کردند حتی یک جام هم نیاوردند. درباره نشریه هم که ایشان گفته باید بگویم نشریه ما جز احترام به اهالی ورزش کاری انجام نداده است.
 
تفکرات کارمندی
گودرزی تفکراتی دارد که در حد یک کارمند است نه وزیر. من در یک دوره 6 ساله که مدیریت باشگاه استقلال را عهده دار بودم فقط یک بار آقای هاشمی طبا را ملاقات کردم زیرا آنها آدم هایی چون آقای آقامحمدی و آقای ایروانی را در راس باشگاه می گذاشتند که خودشان یک دولت بودند لذا لازم نبود هر لحظه به دفتر رییس سازمان تربیت بدنی بروند. گودرزی منشی می خواهد نه مدیر. کسی را می خواهد که فقط بگوید چشم.
 
ساعدی و افشارزاده
آقای ساعدی یکی از انسان های شریف است و همیشه اینها دنبال او بوده اند. وقتی گودرزی با آقای افشارزاده اینگونه رفتار می کند و این صحبت ها را علیه او بر زبان می آورد دیگر امثال ما چه انتظاری می توانیم داشته باشیم. همین گودرزی می گفت خدا کند افشارزاده مدیریت استقلال را بپذیرد و دعا می کرد او بیاید حالا ببینید چه حرف هایی می زند.
 
سر پل صراط منتظرم باش
آقای گودرزی چندین بار من را به دیوان محاسبات و قوه قضاییه کشاندید اما چیزی پیدا نکردید. سر پل صراط یقه تان را می گیرم. آنجا  منتظر من باشید.
  ۹  
آی اسپورت
2016-09-24 20:45:18
نظر دهید

۹ نظر
وحید
شنبه ۳ مهر ۱۳۹۵، ۲۱:۲۸
وعده ای چه جایی رو داده حاجی فتل، یه ملت سرپل صراط یقه خودشو میگیرن که...
-
يكشنبه ۴ مهر ۱۳۹۵، ۰۲:۳۰
سر پل ذهاب را گفته
آرش
يكشنبه ۴ مهر ۱۳۹۵، ۰۲:۴۰
کلا کسانی که زیاد قسم میخورند و هی وعده اوندنیا و بهش و جهنم و بل صراط رومیدند دروغ میگند آقای فتح الله زاده شما شوالیه هستی و تریبون داری اسناد هم داری خوب مثل ادم و منطقی دفاع کن اگر گوشه چشمی نداری به میز ریاست و نمیخوای با وزیر به مشکل بخوری - ما ها یادمون نرفته هر روز دنبال بمب ترکوندن بودی و بول بیحساب و کتاب میریختی تو این فوتبال ماها یادمون نرفته مومن زاده رو با ده برابر قیمت آوردی - و غیره و غیره فوتبال رو تو خراب کردی آقای دکتر شوالیه
قرمز اصل
يكشنبه ۴ مهر ۱۳۹۵، ۰۸:۴۶
حاجی فتل جون اونجا که کسی لباس نداره :)))
-
يكشنبه ۴ مهر ۱۳۹۵، ۱۰:۲۵
عههههه جنابعالی هم به پل صراط اعتقاد داری ؟ پس منتظر باش همونجا کلی بازیکن واسه چک بی محل ازت حساب کشی کنن
پدر روحت شاد
يكشنبه ۴ مهر ۱۳۹۵، ۱۲:۱۳
پدر خدا بیامرز من همیشه میگفت هر کس قسم بخورد و پای اون دنیا رو وسط بکشد اعتباری نیست چون شک نکنید اون فقط و فقط یک دروغگوست من تو زندگیم صدها بار امتحان کردم عین حق است
-
يكشنبه ۴ مهر ۱۳۹۵، ۱۳:۱۶
آقا سر پل گیشا وعده، بچه محله هات هم بیار!! خخخخ
طرف اوسکول گیر اورده!
آخه خپل وقتی جواب نداری بدی خفه شو نه اینکه زر بزن
-
دوشنبه ۵ مهر ۱۳۹۵، ۰۱:۲۵
لنگی ها باید از حاجی کینه وزخم داشته باشن..چون یاد آور روزهای تلخی براشونه..گودرزی هم یکیش...خدایی اینکه گفته درحد یک کارمند حرف میزنه نه وزیر راست گفته...اینم وزیره ما داریم
پدر برزو
دوشنبه ۵ مهر ۱۳۹۵، ۰۳:۲۶
تو میدون کشتی یقه اش بگیر... ترجیحا کشتی بانوان خخخخخخخخخخخخخخخخخ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر